» »

Як переглянути відео з камери спостереженняВідеоспостереження - трохи не обов'язкова ськладової СУЧАСНИХ вимог до забезпечення безпеки на об'єктах, что охороняються. Складно найти компанію або предприятие, Які б НЕ скорісталіся ПЕРЕВАГА даної системи, особливо у великих містах.

Як переглянути відео з камери спостереження
Вам Знадоби
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - программа Any Video Converter.

Встановіть на ваш комп'ютер необхідні кодеки. Зазвічай до камер спостереження додаються Оригінальні кодують програми, розроблені спеціально для конкретної системи спостереження. Такі кодеки (ЯКЩО смороду з якоїсь причини не входять в комплект) можна спробуваті найти в інтернеті, орієнтуючісь на компанію-виробника.

Відтворення відео в рекомендованой системою плеєрі. Если програвач, встановлений на Вашому комп'ютері з якоїсь причини не читає відео, скачайте Інший. Подівіться, в якому форматі Збереже відео, підбірайте програвач, Який відтворює Данії формат.

Спробуйте найти деякі Із зазначеніх нижчих програвачів. Смороду є найбільш Поширеними и відтворюють більшість популярних форматів відео. Вісь деякі з них: Windows Media Classic, K-lite, KMPlayer, VLC. Відео в системах спостереження найчастіше вікорістовується у форматі Mpeg4 або umv.

Если вам не вдається Відкрити файл у віхідному форматі, знайдіть можлівість перекодуваті відео в підходящій вам формат. Зробити це можна за помощью спеціальніх програм (Any Video Converter, ProCoder, Adobe Encoder, VirtualDub). Шукайте інформацію про перекодуванні відео на спеціалізованіх форумах и сайтах в інтернеті.

Скорістайтеся для перекодування програмою Any Video Converter. Для цього відкрійте відео в Програмі (Файл-імпорт-відео). У вікні, вкажіть формат, в Який ві збіраєтеся перевести вихідний файл. Вкажіть папку на своєму комп'ютері, Куди отриманий файл винен буті Збереження. Запустіть перекодування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: