» »

Як розблокуваті каналізацНеоплачені вами каналізац супутникового телебачення закодовані від перегляду, однак це Можливо виправити як мінімум двома способами. Один з них даже Цілком легальний и НЕ суперечіть умів Надання вам услуг компанією.

Як розблокуваті каналізац
Вам Знадоби
  • - Підключення до інтернету;
  • - ресивер;
  • - прошивка;
  • - кабель для з'єднання комп'ютера и ресивера;
  • - інструкція від вашого обладнання;
  • - Установки постачальніків.

Придбай спеціальну карту вашого провайдера супутникового телебачення, что відкріває вам доступ до заблокованості каналах. Це єдиний законний способ їх перегляду у Вашому ТЕЛЕВІЗОРІ. Замовити ее ві можете, зателефонувавші в обслуговуючий вас телевізійну компанію або залиша заявку на їх Офіційному сайті | Статистика.

Скачайте необхідне програмне забезпечення - прошивку з функцією Card Share Для Вашої МОДЕЛІ тюнера и програму mpcs-0.8k-(...)-i386-pc-cygwin для налаштування з'єднання тюнера з МЕРЕЖА.

Скорістайтеся альтернативним способом розкодування каналів. Однак зверніть уваг, то багато незаконна дія, Яке ві віконуєте на свой страх и ризико, и при віявленні подібної ДІЯЛЬНОСТІ вам доведе нести відповідальність. Если зачіпаті Цю тему, постачальники телевізійніх услуг нерідко закривають очі на подібного роду Порушення.

Переконайся в тому, что програмне забезпечення вашого ресивера підтрімує режим Card Share. У разі відсутності в ньом Такої Функції змініть прошивку, яка Забезпечує до неї доступ. После перепрошивки в меню тюнера просто активом Card Share.

Встановіть програму для налаштування з'єднання тюнера з МЕРЕЖА, якові ві завантажено раніше. Вона дозволити вам Відкрити доступ до закодованім каналах. Далі вам Знадоби найти необхідні настройки провайдера вашого супутникового інтернету. Ві можете їх переглянути на різніх Тематичність форумах и сайтах.

Виконано з'єднання тюнера з комп'ютером помощью СПЕЦІАЛЬНОГО кабелю, Налаштуйте Параметри завантаженої вами програми І, слідуючі вказівкам системи, активи інтернет на Вашому комп'ютері. Зверніть уваг, что дані настройки и послідовність такоже могут залежаться від особливая вашого обладнання и Постачальника услуг.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: