» »

Як розкодуваті каналізац на тюнеріЗакодовані каналізац на тюнері можна розблокуваті помощью тюнерів з емулятор, шаринга або просто оплати послуг провайдера. Перед Вибори способу розблокування дізнавайтеся возможности вашого обладнання.

Як розкодуваті каналізац на тюнері
Вам Знадоби
  • - тюнер;
  • - карта доступу до каналів.

Сплатіть послуги провайдера згідно встановленому в Укладення договорі порядку для розкодування тихий каналів, Які ві Хочете переглянути. Про возможности провайдера дізнавайтеся на Офіційному сайті | Статистика Компанії. Це єдиний легальний способ розкодування каналів.

Дізнайтеся про возможности вашого тюнера Щодо розблокування каналів. У обов'язковому порядку врахову Особливості МОДЕЛІ и провайдера, Яке постачає вам послуги супутникового телебачення. Дізнайтеся такоже про возможности перепрошивки и Переконайся в наявності у вас пульта дістанційного Керування.

Придбай спеціальну карту и програматор для Подальшого процеса розблокування каналів. Їх можна Замовити в інтернеті. Це не зовсім законний способ розкодування каналів, крім того, ВІН ще має Багато мінусів, пов'язаних з налаштування обладнання. У комплектації прідбаної карти Йде інструкція з ее встановлення, а з програматором - програмне забезпечення для прошивки ціх карт.

Зверніть уваг, что Порушення договору может спричинитися за собою ПЄВНЄВ відповідальність, тому тут вам доведе делать все нас Вітте страх и ризико. Такоже зверніть уваг на МОДЕЛІ тюнерів з вбудований емулятор або можлівістю подальшої его установки при перепрошивання пристрою.

Скорістайтеся альтернативним, І, напевно, найбільш зручне способом розкодування каналів помощью шаринга. Ця функція Забезпечує переглядання каналів кількома абонентами при вікорістанні Всього однієї карти. Абонентське плата в даним випадка розподіляється рівномірно на кожного користувача. Крім того, цею способ законності, а у зв'язку Із змінамі в політіці безпеки провайдерів телебачення, ще й найактуальніше, оскількі прошіті карти и емулятор Вже відходять у минуле у зв'язку з установкою новіх систем захисту.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: