» »

Як розкодуваті тюнерРозкодування супутникових каналів помощью меню тюнера Вже давно неактуально и небезпечний для вас - нелегальні методи перегляду каналів зараз й достатньо легко впізнаються провайдерами телебачення І, в КРАЩА випадка, прісікаються, а в гіршому - могут спричинитися за собою серйозні непріємності. Однак, ЯКЩО ві Хочете різікнуті, вас Ніхто НЕ утрімує.

Як розкодуваті тюнер
Вам Знадоби
  • - доступ в інтернет;
  • - пульт ДУ;
  • - коди каналів;
  • - тюнер.

Виконано поиск ключів для доступу до перегляду питань комерційної торгівлі каналів, Які ві Хочете розблокуваті у своєму тюнері. Звертайте уваг на Актуальність ІНФОРМАЦІЇ, з годиною дані могут змінюватіся. КРАЩИЙ варіантом у даним випадка буде реєстрація на Спеціальному Тематичність форумом з Гарньє відвідуваністю, де ві можете не Тільки отріматі доступ до ключів, а й дізнатіся про Особливості роботи тієї чи Іншої МОДЕЛІ супутникового обладнання.

Скачайте програму прошивки Для Вашої МОДЕЛІ тюнера, яка передбачає после ее установки з'являться СПЕЦІАЛЬНОГО емулятор, призначеня для запровадження ключів з пульта дістанційного Керування. Такоже в обов'язковому порядку врахову Особливості процеса перепрошивки вашого обладнання, оскількі смороду могут відрізнятіся в залежності від виробника.

Скопіюйте завантажені розархівовані файли на знімній USB-накопичувачі, после чего в обов'язковому порядку перевірте его на наявність вірусів. Вставте его в ваш тюнер и запустіть оновлення програмного забезпечення з сервісного меню.

Зверніть уваг, что в Деяк моделях нужно Відключення Додатковий прістроїв від тюнера, всегда уважности читайте інструкцію на сторінці завантаженні або у файлі Read Me.txt, что Йде в Архіві програми. Дочекайся Закінчення процеса перепрошивки пристрою и его подальшої перезавантаження.

Увімкніть тюнер и зайдіть в програму-емулятор, что з'явилася после перепрошивки. Введіть ключі тихий каналів, Які Хочете розкодуваті. Зверніть уваг, что всегда краще користуватись законними способами Отримання доступу до перегляду каналів. Сплатіть рахунок за КОРИСТУВАННЯ услуг и НЕ користи ніякімі емулятор и ключами. Такоже зверніть уваг на тюнери з підтрімкою Функції шаринга.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: