» »

Як зробити відеокамеруДля багатьох прістроїв Доступний Розширення функціонал, что дозволяє задіяті їх ПОВНЕ мірою при віконанні тихий чі других Завдання. Ті ж самої стосується и відеокамер - Багато хто з них мают НЕ Тільки можлівістю запису, їх такоже можна використовуват як веб-камери, підключівші до комп'ютера.

Як зробити відеокамеру
Вам Знадоби
  • - Відеокамера;
  • - Комп'ютер;
  • - З'єднувальній кабель;
  • - Диск з програмним забезпеченням;
  • - Вісокошвідкісне Підключення до інтернету.

Для того щоб сделать відеокамеру веб-камерою, Переконайся самперед у возможности ее Підключення до комп'ютера в такому режімі. Підключіть Пристрій помощью Йде в комплекті кабелю до відповідного роз'єму комп'ютера. Если у варіантах на ее екрані відобразіться можлівість Підключення в якості веб-камери, віберіть Данії тип сполучення, после чего налаштуйте ее через меню «Пристрої» в панелі управління комп'ютером.

Встановіть програмне забезпечення, что Йде в комплекті з вашою відеокамерою, а ЯКЩО у вас воно відсутнє з яких-небудь причин, завантажте его з офіційного сайту виробника. Створіть пару пристрою з комп'ютером после інсталяції, потім уважности вівчіть возможности відеокамері. Если ее можна використовуват як веб-камери при режімі програмного Підключення до комп'ютера, виконан ее настройку.

После того як ві віконаєте настройку необхідніх параметрів для роботи пристрою, налаштуйте Дозвіл веб-камери відповідно Швидкості вашого Підключення до інтернету. Найчастіше Такі камери мают велику роздільну здатність, це добре у випадка, ЯКЩО у вас и вашого співрозмовніка хороша ШВИДКІСТЬ прийому и передачі з'єднання, а такоже конфігурація комп'ютера підтрімує потокове відео такого дозволено.

У разі ЯКЩО крім вашої відеокамері в конфігурації комп'ютера передбачені Інші Підключення веб-камери, налаштуйте Данії Пристрій в панелі управління як вікорістовується за умовчанням для автоматичного ее задіяння при включенні Використовують ее програм.

При вікорістанні відеокамері в даним режімі такоже дотримуйтесь основних правил ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Намагайтеся якомога рідше одного використовуват ее як ​​веб-камери в тому випадка, ЯКЩО Хочете продовжіті Термін ее служби.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: