» »

Як зробити з цифрової камери веб-камеруДля відеоконференції, відеочату и даже трансляції подій у прямому ефірі через інтернет НЕ обов'язково Володіти веб-камерою. Багато цифрові камери могут не просто Виконувати роль веб-камери, а працювати набагато краще більшості з них.

Як зробити з цифрової камери веб-камеру

Ознайомтеся з керівніцтвом цифрової камери, щоб дізнатіся, Чи може вона буті Використана в якості веб-камери. Багато цифрові камери мают таку функціональну можлівість и даже поставляються в комплекті Зі спеціалізованім Програмне забезпечення. Встановіть це програмне забезпечення на комп'ютер. Если в комплекті такого програмного забезпечення немає, скорістайтеся програмою для веб-камери, Наприклад, SarmSoft Web Camera. Скачайте и встановіть Цю програму на комп'ютер. После завершення встановлення запустіть ее.

Підключіть мережевий адаптер до цифрової камери. Деякі з них не будут функціонуваті в якості веб-камери, пока не підключені до адаптера. Даже ЯКЩО камера працює у веб-режімі на батарейках, то Підключення помощью Мережева адаптера економити ресурс батарейок и перешкоджає відключенню камери в середіні зйомки.

Підключіть один Кінець відео до відеовіходу цифрової камери, а Інший - до вхідного порту відеокарті. Увімкніть камеру и Почекаев, поки комп'ютер розпізнає новий Пристрій. Переконайся, что в налаштування програми SarmSoft Web Camera теж ВСТАНОВЛЕНО цифрова камера.

Встановіть камеру настількі около до монітора, наскількі Можливо. Це дозволити комунікуваті Обличчям до Обличчя з іншім користувачем. Для установки камери можна використовуват міні-штатив.

Сядьте на відстань один метр від цифрової камери. Фокус більшості камер при вікорістанні в веб-режімі краще на Цій відстані. Відрегулюйте Різні параметрами, Такі як масштабування и фокусування.

Використовуются окремий мікрофон, ЯКЩО цифрова камера его НЕ передает звук при вікорістанні як веб-камери. Підключіть мікрофон до відповідного роз'єму звукової карти. Переведіть камеру в веб-режим.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: