» »

Як зробити підводну камеруСпостерігаті підводний світ Дуже цікаво, прот, пірнаті Багато хто НЕ вміють, даже вміючі добро плавати. До того ж, спостереження бажано фіксуваті, користуючися засобой фото-і відеозйомкі. Поможет вам в цьом спеціальна підводна камера.

Як зробити підводну камеру

Візьміть з собою на берег Річки чі моря звічайній нетбук. Щоб унікнуті Ураження ЕЛЕКТРИЧНА Струмило НЕ намагайтеся живить его при цьом від будь-яких других джерел, крім вбудований акумулятора. Повністю зарядіть его перед зйомки.

Придбай найдешевше веб-камеру, якові Тільки зможете. Єдина Вимоги до неї - сумісність з ОС, встановленої на нетбуці (Linux або Windows). Незважаючі на ті, что підводний бокс для камери звітність, спочатку делать якіснім и Дуже герметичним, Повністю гарантуваті его Надійність Неможливо, тому камеру треба брати таку, якові НЕ шкода втопіті.

Купуйте USB-подовжувач Довжина около п'яти метрів. Саме через нього и підключайте камеру до нетбуку. Сам нетбук розташо на березі таким чином, щоб вода в нього не могла потрапіті в будь-якій сітуації. Поруч з ним має безперервно чергуваті напарник.

Місце з'єднання штекера веб-камери з розеткою подовжувач щільно обмотайте кількома кулями ізоляційної стрічкі. Незважаючі на це, ні в якому разі НЕ занурюйте его у воду.

Доопрацювати подовжувач. Зовсім поруч Зі штекером, что підключається до комп'ютера, порвіте провід, за Яким з нього знімається Напруга +5 В. Включіть в розрив дроту Запобіжник на 0,25 А. Це ЗАХИСТ нетбук від короткого замикання, Яке здатн вінікнуті при попаданні в камеру води. Доопрацювання здійснюйте, Попередньо відключівші подовжувач від комп'ютера. Місце встановлення запобіжніка такоже обмотайте кількома кулями ізоляційної стрічкі.

У якості гермокамері використовуются звічайній п'ятілітрову пластикову бітілку. Утримано від спокуси закріпіті на ній камеру, вікорістовуючі гвинти, оскількі свердліті у ній будь-які відчини НЕ можна. Гумові шайби не допоможуть. Краще Всього НЕ закріплюваті камеру взагалі, залиша ее звісаті на дроті. Відаліть з пляшки наклейку - в цьом місці ее поверхня не є гофрованої. Саме до цієї сторін І. зверніть об'єктив.

Зйомки ведіть при безвітряної постривай, коли ВИНИКНЕННЯ даже слабких ХВИЛЮ на водоймі Повністю виключено. Пам'ятайте, что Хвилі, здатні віклікаті попадання води всередину пляшки, могут вінікнуті и от руху суден, особливо теплоходів «Ракета». Увійшовші у воду по пояс, занурте пляшку, трімаючі ее Шийках вгору, в воду пріблізно на 2/3 ее висота. Опустіть всередину на дроті камеру через горлечко. Утрима ее нерухомости, звернувши об'єктив в Бік стінкі, де раніше булу наклейка. Місце з'єднання кабелю камери з подовжувач заздалегідь закріпіть на майці звічайної пріщіпкою для штори.

Попросіть помічника Почати відеозапіс. На ній ві побачим риб, плаваючих у водоймі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: