» »

Як зробити, щоб фотографії Вийшли вдалинуСаме влітку ми найчастіше корістуємося фотоапаратом. Ну, це и зрозуміло, сезон Відпусток, море, пляж и хочеться сделать якомога больше вдалих фотографій. Звічайній, майстерність приходити з досвідом, прот є кілька простих порад, Якими Варто скористати, особливо початківцям фотографам.

Як зробити, щоб фотографії Вийшли вдалину

Міняйте ракурс зйомки якомога частіше

Сідайте на коліно, тримайте камеру под кутом. Намагайтеся НЕ зніматі людей, звірів або будівля по центру кадру, це віглядає нуднувато. Простіше Кажучи, об'єкт повинний займатись НЕ больше 2/3 кадру, а 1/3 кадру Залишаюсь для Повітря.

Точки Перетин

Если ві подумкі поділіть кадр на три Частини по горізонталі и вертікалі, в середіні кадру у вас утворюються Чотири точки Перетин - смороду всегда привертають найбільшу увагу. Тому намагайтеся, щоб Важливі для вас об'єкти потраплялі в цею центральний квадрат.

Масштаб

Запам'ятайте просте правило зйомки на тлі великих пам'ятників або будівель: люди не повінні стояти около до об'єкта, набліжайте їх до себе, щоб смороду виглядать одного розміру з Будова, інакше на фото тієї, кого ві фотографувалі, віглядаті буде, як мурашка.

Фон

Роблячі портрети, звертайте уваг на фон. Пакети, сміття, електропроводі могут геть зіпсуваті кадр. Іноді Достатньо сделать крок убік, и все Вийди відмінно.

Вдалий портрет на Яскраве сонці

Спробуйте найти відбівач Поблизу, Наприклад, світла стіна або паркан. Если ві на пляжі, попросіть подругу просто Приляжте або прісісті на пісок - вісь вам и природний відбівач. Ніколи НЕ націлюйте камеру знизу, может війта Подвійне підборіддя або несімпатічні ніздрі даже на самому милому обліччі.

Кращий час для фотосесій

Яскраве сонце шкодить добре зйомці. Контрасти на таких фотографіях будут Дуже сильно. І ЯКЩО світло падає зверху, з'являються Тіні под очима и носом. Кращий час для фотосесії - ранок або вечір.  

 

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: