» »

Як Скинути відео з відеокамері на комп'ютерЗалежних від типу вікорістовуваної відеокамері існують Різні Способи копіювання відеоматеріалу на комп'ютер. Візначте тип вікорістовуваного прилаштую и віберіть найбільш підходящій вариант.

Як Скинути відео з відеокамері на комп'ютер

Если ві вікорістовуєте відеокамеру, яка запісує відео на вбудований жорсткий диск (HDD) або карту пам'яті (Flash card), виконан Такі Дії. Підключіть камеру до комп'ютера, вікорістовуючі відповідній кабель USB. Перший его Кінець підключіть до роз'єму на самій відеокамері, а другий - до гнізда USB комп'ютера. После цього натісніть кнопку включення. При необхідності віберіть режим Підключення, відповідній передачу (копіюванню) Даних.

Системи автоматичного буде Визначи новий Пристрій. За помощью провідника відкрійте "Мій комп'ютер», после чего перейдіть в папку прієднаної відеокамері (ЯКЩО вона вікорістовує и жорсткий диск, и карту пам'яті, можливе відображення двох прістроїв). Знайдіть відповідні відеофайлі, віділіть їх, клікніть правою кнопкою міші и віберіть пункт "Копіюваті". Далі відкрійте папку на жорсткий диск комп'ютера, Куди ві збіраєтеся скопіюваті відео з камери, правою кнопкою міші и віберіть пункт "Вставити". дочекайся Закінчення процеса копіювання.

Если для запису відео вікорістовувалася карта пам'яті, ві можете поступитися таким чином. Вімкніть відеокамеру и дістаньте з неї карту пам'яті. Вставте ее в картрідер комп'ютера и відкрійте відповідній каталог помощью провідника операційної системи. Знайдіть необхідні файли відео и скопіюйте їх у папку на жорсткий диск.

Если ві вікорістовуєте відеокамеру, яка запісує відео на касету (MiniDV, HDV), виконан Такі Дії. Підключіть камеру до комп'ютера за помощью DV-кабелю. Один его Кінець підключіть до самій камері, а Інший до гнізда IEEE1394 комп'ютера. Запустіть програму для імпорту відео (Наприклад, Windows Movie Maker). Увімкніть режим імпорту відео з камери, задайте бажані налаштування якості відео, місце для Збереження на диску и запустіть процес копіювання натісканням відповідної кнопки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: