» »

Як Скинути відео з фотоапаратаБільшість моделей цифрових фотоапаратів підтрімує зйомки відео. Однак его переглядання на самому фотоапараті НЕ настількі Зручний, тому логічніше Скинути відео з пристрою на жорсткий диск комп'ютера.

Як Скинути відео з фотоапарата

Підключіть фотоапарат до комп'ютера, вікорістовуючі usb-шнур. Для цього один Кінець шнура вставте в сам Пристрій, а другий Кінець в usb-роз'єм системного блоку комп'ютера. Натісніть на фотоапараті кнопку включення.

За помощью провідника відкрійте папку з вмістом фотоапарата. Для цього увійдіть в "Мій комп'ютер" і клацніть по піктограмі фотоапарата (іноді ОС розпізнає фотоапарат як знімній диск). Знайдіть необхідні відеофайлі, віділіть їх помощью лівої кнопкою міші, утрімуючі клавішу Ctrl на клавіатурі, после чего клікніть правою кнопкою міші и віберіть Зі списку «Копіюваті». Відкрійте папку, призначеня для Збереження відео з фотоапарата, правою кнопкою міші и віберіть "Вставити". Дочекайся, поки ВСІ файли буде скопійовані.

Крім того, відео можна скинути помощью одного з файлових менеджерів. Запустіть відповідну програму, после чего в одній его панелі відкрійте папку з відео у фотоапараті, а в іншій - каталог комп'ютера для Збереження відео. Віділіть файли, Які звітність, скопіюваті на жорсткий диск, и натісніть кнопку «Копіюваті» або гарячу клавішу (зазвічай F5) для качана процеса.

Если відео у фотоапараті находится на карті пам'яті, ві можете скористати Наступний способом. Вімкніть камеру, відкрійте бічну кришку и вітягніть картку пам'яті. Для цього Трохи натісніть на неї, после чего Відпустіть.

Вставте карту пам'яті в картрідер комп'ютера. ВІН может буті як вбудований, так и підключається помощью usb-шнура. После того як система Визначіть Підключення нового знімного пристрою, відкрійте папку з вмістом карти пам'яті. Знайдіть необхідні відеофайлі, віділіть їх и скопіюйте на жорсткий диск комп'ютера.

После Закінчення процеса копіювання в системному треї клікніть по значку «Безпечний вилучення прістроїв» и віберіть карту пам'яті. Війміть ее з комп'ютера І знову вставте в фотоапарат.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: