» »

Як скопіюваті відео з камериВідео, записане на відеокамеру, может буті скопійовано в комп'ютер різнімі способами. Всі поклади від носія ІНФОРМАЦІЇ, на якому воно зберігається. У Деяк випадка для переносу відео з відеокамері может знадобітіся Спеціальний софт.

Як скопіюваті відео з камери

Если камера запісує відео на знімній носій (флеш-карту), то его копіювання підключіть відеокамеру до комп'ютера. При необхідності Попередньо установіть на нього СПЕЦІАЛЬНІ драйвери. Підключена відеокамера винна розпізнаватіся комп'ютером як знімній диск. Відкрійте файловий менеджер, знайдіть его и відкрійте. Як правило, на даним знімному диску розташовується Всього одна папка з відеоролікамі. Скопіюйте їх ВСІ або Тільки необхідні и вставте в папку, розташовану на локальному комп'ютері.

Если флеш-карта, на якові веде записи відео, що не вбудована в камеру, то для копіювання відео війміть ее и вставте в кардрідер, підключеній до комп'ютера або вбудований в нього. После цього відкрійте флеш-карту помощью будь-якого файлового менеджера и скопіюйте необхідні відеозапісу на комп'ютер. Даній способ Нічим НЕ відрізняється від копіювання ІНФОРМАЦІЇ Із звічайній флеш-карти, а его ПЕРЕВАГА перед підключенням цілої камери є більш висока ШВИДКІСТЬ передачі Даних, а такоже відсутність необхідності установки драйверів.

При запису відео на плівку (Наприклад на касету miniDV), для копіювання відео з камери нужно Спеціальний кабель DV, спеціальна плата, ВСТАНОВЛЕНО в комп'ютері, а такоже программа для монтажу відео, Наприклад Pinnacle Studio. Для копіювання відео підключіть камеру до комп'ютера, запустіть програму и натісніть в ній на вкладку «Захоплення». После цього натісніть кнопку «Огляд» и віберіть папку, в якові буде копіюватіся відео. Виставте такоже оптімальні налаштування его якості и формат (при необхідності відео можна конвертуваті "на льоту"). Потім натісніть на кнопку «Почати захоплення». Копіювання відео позику Рівно стількі, Скільки Триває необхідній Відеоролик.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: