» »

Як Дивитись відео з флешки на ТЕЛЕВІЗОРІДивитись відео тв. Відеоролікі і фільми все частіше розповсюджуються в цифровому форматі. Однак переглянути цифровий контент іноді Буває проблематично. Щоб Відтворити відео, что зберігається на флешці, телевізор винен буті з вбудований USB-портом и встановленного кодеками. Або буде нужно підключіті до телевізора Спеціальний Пристрій для програвання файлів з флеш-накопичувачі.

Як Дивитись відео з флешки на ТЕЛЕВІЗОРІ
Вам Знадоби
  • Телевізор Із вбудований USB-портом або USB медіа-плеєр

Вставте флешку в USB-роз'єм на ТЕЛЕВІЗОРІ. Слот USB зазвічай розташованій на задній панелі телевізора и Нічим НЕ відрізняється від USB-слота на комп'ютері. Переконайся, что флешка Повністю підключена до телевізора, оскількі через поганий з'єднання телевізор Не зможу Відкрити накопичувачі.

Увімкніть телевізор и віберіть вхід USB. Телевізори з кількома варіантамі Підключення, такими як HDMI и VGA, мают Різні Варіанти входу, Які дозволяти з легкістю перемікатіся между підключенімі прилаштувати. Вміст USB-накопичувачі не якщо відображатіся, ЯКЩО на ТЕЛЕВІЗОРІ немає входу USB. Для Підключення флешки до такого телевізору перейдіть до Наступний Крок.

Купуйте USB медіа-плеєр для телевізора, Наприклад, Western Digital TV Live Hub, NBox TV Media Player або CVJI-E50 SD Card + USB Media Player for TV.

Підключіть кабель живлення до USB медіа-плеєра, а Інший Кінець шнура в розетку. Підключіть медіа-плеєр до телевізора помощью Доданий композитного або компонентного кабелю або помощью окремо Придбання HDMI-кабелю.

Вставте флешку з відеофайламі в USB-порт медіа-плеєра.

Увімкніть телевізор и перемкніть на вхід, Який вікорістовується для Підключення медіа-плеєра. Використовуются пульт дістанційного Керування для переходу до розділу «Відео» або «Фільми» (залежних від пристрою) та натісніть кнопку Enter, щоб посмотреть список відеофайлів.

За помощью клавіш Зі стрілкамі перейдіть відеофайлів. Віділіть відеофайл, Який нужно переглянути, и натісніть Enter на пульті, щоб розпочаті відтворення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: