» »

Як Дивитись супутникове телебаченняПрийом та переглядання телевізійніх супутникових каналів можливий у будь-якій точці країни, де є зона покриття відповідного супутника. Для цього Достатньо мати антену потрібного діаметру, тюнер (тв або DVB) i телевізор. Налаштування на супутник НЕ складає особливая труднощів, тому ее можна сделать самостійно.

Як Дивитись супутникове телебачення
Вам Знадоби
  • - DVB-карта;
  • - супутниковий тюнер (ресивер);
  • - программа ProgDVB;
  • - телевізор;
  • - ПК.

Налаштуйте переглядання супутникового телебачення на комп'ютері. Для цього вам Знадоби: DVB-карта, можна з CI-слотом (Skystar 1) або без (Skystar 2); программа ProgDVB и плагіні для неї. Крім того, ЯКЩО Хочете Дивитись кодовані канали, то нужно хороше Підключення до мережі інтернет.

Встановіть в комп'ютер DVB-карту в слот матерінської плати, причому, спочатку поставте ее програмне забезпечення. Налаштуйте за підказкамі на моніторі. Встановіть програму ProgDVB, вона дозволити НЕ Тільки переглядаті тв каналізац, альо и запісуваті їх на жорсткий диск ПК. Налаштуйте антену на супутник або групу сателітів. На вкладці ProgDVB «Установки» віберіть пункт «Список прістроїв» и відзначте вашу карту. Натісніть кнопку Встановити. На вкладці «Установки» віберіть пункт «DiSEqC и провайдери» и відзначте необхідній супутник. Натісніть «ОК».

Віберіть на вкладці «Список каналів» пункт «Скануваті транспондер». Встановіть на віпадаючіх вкладках супутник и транспондер, ЯКЩО йо немає, то введіть установок вручну. Натісніть кнопку «Фіксуваті», а потім, «Скануваті». Збережіть знайдені каналізац и смороду з'являться в лівій частіні основного вікна ProgDVB. Одні з них, Відкриті або FTA, будут підсвічені зеленим Кольорах. А закріті - червоним. Натісніть на дере, тв картинка з'явиться через 1-2 секунди, ЯКЩО цього НЕ відбулося, перевірте настройку антени. Якість и сила сигналу з супутника видно на біжать лініях внизу вікна програми.

Налаштуйте переглядання супутникового телебачення помощью ресивера. Для цього знадобітіся тюнер FTA або з CI-слотом, в Останній можна вставляті картку доступу цифрових платних каналів. Вімкніть ресівер з мережі живлення 220 В і підключіть до нього на вхід LBN in коаксильной кабель від супутникового конвертера. Підключіть тюнер через антену вихід до телевізора и увімкніть его. На тв пріймачі налаштуйте канал для ресивера. У меню пристрою, віберіть пункт «Антена» або «налаштування» и встановіть Вибраний супутник. У лівій частіні будут Параметри прописанием транспондерів, ЯКЩО потрібного немає, то введіть его вручну на вкладці «Редагуваті».

Натісніть кнопку «Скануваті». Всі доступні тв Кана збережені. Війдіть з «Меню» и віберіть будь-який з них. Если канал «Відкритий», то через 1 з йо картинка з'явиться на екрані телевізора, ЯКЩО ні, то нужно карта доступу для перегляду. Розсортуйте каналізац по Вашому Розсудів в папки - «Улюблені», «Новини», «Спорт», «мультфільми» для більш комфортного перегляду телепередач.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: