» »

Як зніматі світанокОсобливо вдалі пейзажні знімкі Прокуратура: во время світанків и ЗАХОДІВ, коли щє не спостерігається ЕФЕКТ рефракції, и силуети й достатньо контрастні и чіткі. Фотографувати світанок вам буде нескладно, особливо ЯКЩО ві підготуєтеся до зйомки заздалегідь.

Як зніматі світанок
Вам Знадоби
  • - фотоапарат;
  • - штатив;
  • - об'єктіві з різнімі Фокусна відстанямі;
  • - запасні батарейки.

Прогуляйтеся по околицях, підберіть кілька місць и точок, де види будут найбільш Мальовнича. На фотографіях світанку добро віглядають Темні силуети, розташовані на передньому плані знімка, тлом для якіх служитьповерхню, Вже освітлена Променя сонця.

Ознайомтеся з прогнозом постривай, щоб буті Впевнений у тому, Що з ранку ві застанете сонці. Похмуро погода не страшна - сонячні Промені в хмарах теж Дуже Красиві. Пам'ятайте, что Захід Триває недовго, тому годину у вас буде обмеже, з'яву на точці зйомки заздалегідь, хочай б за півгодіні.

Використовуются для того, щоб зніматі, штатив и об'єктіві з різнім фокусною відстанню. Залежних від того, что ві Хочете Знято - пейзаж або Схід світіла, встановіть шірококутній об'єктив або Zoom-об'єктив з фокусною відстанню около 200 мм. Це дозволити сделать сонячний диск Головня елементом знімка, оптично збільшівші его Розміри.

Відмінно в композіцію знімків світанку впісуються Темні силуети, Які відразу будут акцентуваті уваг дивуватися на собі. Графіка темних, вітягнутіх вгору сілуетів дерев або протяжної по горізонталі гірської гряди додастся знімку Більшу віразність. Добре віглядають силуети невеликих об'єктів, что знаходяться на передньому плані. Альо Не забувай, Що краще и сонце, и силуети НЕ розміщуваті по центру знімка.

Чи не використовуются автоматичні настройки камери и балансу білого кольору. Щоб Передат всю красу и гру світла, перемкніть камеру в режим пріорітету діафрагмі або вітрімкі, поексперіментуйте з експозіцією, вітрімкою и діафрагмою. Конкретних параметрів установки вам Ніхто не дасть - Надто Вже умови зйомки залежався від різніх факторів, Які Важко все врахуваті и Передбачити.

Если ві - початківець фотограф, можете скористати Тімі рекомендаціямі, Які предлагают автоматичні настройки, альо попрацюйте з експовілкі. Робіть знімкі, Трохи зменшуючі або збільшуючі Значення Експозиції, а потім з них віберіть Кращі. Скорістайтеся функцією замку автоекспозіції для КРАЩА експонування знімків. Наведіть об'єктив на темній поверхні землі, зафіксуйте це Значення Експозиції и знімайте Захід з ним.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: