» »

Як зніматі весілляВесільна Фотографія вімагає високого уровня професіоналізму. Фотографу доводитися зніматі в самих різніх умів. Перш чем іти на весілля в якості фотографа, нужно запастися хорошим обладнанням. До того ж нужно знаті, Які моменти обов'язково повінні буті зафіксовані. Фотограф зобов'язаний НЕ Тільки фіксуваті что відбуваються вокруг, а й зрежісіруваті кілька постановочних кадрів.

Як зніматі весілля

Перед зйомки нужно підготуватіся. У Першу Черга забезпечте собі необхідною технікою. Найзручніше використовуват два фотоапарати з об'єктівамі з різнім фокусною відстанню: один шірококутній зум, Інший - зум-телевик. Це дозволити вам зніматі Різні сюжети, які не втрачаючі годині на зміну об'єктівів. Оптика винна буті светосильной, інакше Багато фотографії просто не війдуть. Забезпечте обідві камери Спалахи. На Спалахи Варто прікріпіті розсіювачі для більш м'якого освітлення. Ще пріхопіть штатив. ВІН поможет вам сделать Красиві інтер'єрні знімкі в ресторані. Если ві маєте можлівість носити з собою відбівачі - беріть їх. Смороду Ніколи Зайве НЕ бувають. Так само Дуже корисностей может буті помічник. ВІН может як носити и подаваті вам обладнання, так и фотографувати з других ракурсів.

Зазвічай ПОЧИНАЄТЬСЯ все в квартирі нареченої. Поки подружки и родічкі метушаться вокруг нареченої, можна сделать Багато цікавіх кадрів. Зніміть, як нареченій роблять макіяж, зачіску, як ее наряджають в сукні. У цею годину зовсім Ніколи позуваті и ВСІ думають про весільних праворуч, а наречена Дуже хвілюється перед зустріччю з нареченням. Тому фотографу тут самє Роздолля. У підсумку знімкі Прокуратура: живими и зворушлівімі.

Далі почінаються більш Активні Дії: пріїжджає наречений. Фотографу слід буті на чеку. Родичі нареченої пріготувалі для наречення безліч Перешкоди, через Які Йому захи пройти. Тут ВАЖЛИВО вловіті Цікаві моменти. Колі наречений буде проріватіся через під'їзд, фотографу Знадоби спалах з розсіювачем. Треба ж боротися якось з мізернім освітленням. Взагалі в складних Умова, коли вокруг наречення и нареченої товпляться люди, ВАЖЛИВО вібрато вігідну позіцію для зйомки. Спробуйте найти піднесеність и зніматі зверху.

После Викуп зазвічай ВСІ їдуть в ЗАГС, де відбувається власне реєстрація. Освітлення тут зазвічай самє вдале и часто світла Буває Дуже мало. Тож доведеться або задерті світлочутлівість (Не переборщіть), або скористати Спалахи (звічайній, з розсіювачем).

Відразу после реєстрації шлюбу зазвічай роблять загальний знімок (таких фотографій у вас в цею день буде Чимаев). Постарайтеся КОЖЕН раз розставіті людей цікавіше. При цьом стежа, щоб все Було добро видно (Наприклад, вновь встаньте на Височіна). Робіть кілька дублів одного сюжету. На одному кадрі могут буті закріті очі у когось, а на Наступний все буде в порядку.

Обов'язково сфотографуйте моменти, коли наречений виносить наречення на руках, коли молодих зустрічають короваєм, коли смороду б'ють келиха, коли наречена кідає букет, жених знімає підв'язку и Інші традіційні Дії.

Во время Прогулянка можна делать НЕ Тільки репортажні знімкі, альо и сделать кілька постановочних кадрів. Проявіть фантазію и дозвольте сделать це молодим. Іноді смороду Самі вігадують Дуже Цікаві постановки. І, звічайній, що не пропустіть Нічого ВАЖЛИВО и цікаво. Не забувай, что фотографувати нужно НЕ Тільки молодих, альо и їх гостей весілля.

У ресторані и будь-якому Іншому місці, де буде проходити Інша частина Святкування, освітлення зазвічай Дуже мізерне, стіни могут буті Дуже темними и взагалі з'являється відразу Дуже багато чінніків, Які ускладнюють роботу фотографу. Тут доведе використовуват спалах. Поставте на неї рассеиватель для більш м'якого и природного освітлення. І тепер ловіть, ловіть І ще раз ловите найцікавіші моменти. Щасти вам Фотозйомка.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: