» »

Як Знято замок на ТЕЛЕВІЗОРІНа багатьох моделях телевізора передбача спеціальна функція захисту від дітей, вона актівується ПЄВНЄВ комбінацією кнопок на Вашому пульті дістанційного Керування и відключається тім же чином.

Як Знято замок на ТЕЛЕВІЗОРІ
Вам Знадоби
  • - пульт ДУ;
  • - інструкція.

Згадаю комбінацію, якові ві вводили для того, щоб заблокуваті ваш телевізор. Введіть ті ж самє поєднання на Вашому пульті дістанційного Керування и перевірте, пропаде чи є Блокування. Зверніть уваг, что в різніх Виробнику ВСТАНОВЛЕНО своя система Блокування, прот в Деяк випадка Дії для Зняття Блокування могут збігатіся.

Спробуйте ПРОТЯГ Довгого годині натіскаті кнопку Display на Вашому пульті (іноді даже до двох хвилин). Такоже Спробуйте Інші кнопки на Вашому пульті, Наприклад, кнопки перемикань звуку або каналів. Перевірте Інші кнопки, пов'язані з налаштування вашого телевізора, що не мают відношення до цифрової Частини пульта.

Знайдіть інструкцію до вашого телевізору, прочитайте пункт меню Щодо розблокування захисту телевізора від дітей. Если з якоїсь причини така відсутня у вас, скачайте ее з офіційного сайту виробника, вибрать Попередньо в меню самє вашу модель телевізора. Чи не користуюсь інструкціямі від схожих моделей, все має відповідаті.

Відкрійте інструкцію и перегляньте Останні ее сторінки, зазвічай універсальний код розблокування вказується на останніх ее сторінках, самє тому не рекомендується користуватись інструкціямі від других моделей.

Если у вас немає пульта дістанційного Керування від телевізора, Придбай підходяще вашої МОДЕЛІ Пристрій в найближче точках продажів радіотехнікі. Зверніть уваг, что ЯКЩО ві НЕ знайдете пульт конкретно для своєї МОДЕЛІ, ві можете спробуваті скористати іншім прістроєм дістанційного Керування від будь-якої МОДЕЛІ даного виробника, однак, це Діє не у всех випадка.

Если вам не допомоглі Різні комбінації, зверніться в Спеціальний сервісний центр з ремонту телевізорів. Такоже Якщо не закінчівся Термін Гарантії виробника, ві можете звернута за телефоном в їх службу техпідтрімкі, І, назвавши модель и серійній номер вашого телевізора, отріматі інструкцію з розблокування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: