» »

Як Знято підставку з телевізораБагато Підставки для телевізорів Знято й достатньо проблематично, зокрема це стосується Деяк моделей Philips и Toshiba. Если ві зіткнуліся з питань комерційної торгівлі труднощамі в даним процесі, незайвім буде ще раз переглянути керівництво Опис користувача.

Як Знято підставку з телевізора
Вам Знадоби
  • - хрестово викрутка;
  • - інструкція.

Переверніть ваш телевізор матрицею вниз, бажано Встановити его на м'якій рівній поверхні. Вівчіть кріплення Підставки телевізора; ЯКЩО на ній є Які-небудь болти, відкрутіть їх помощью відповідної за розміром хрестової викрутки. Зверніть уваг, что ЯКЩО ві будете використовуват викрутки БІЛЬШОГО розміру, ві можете пошкодіті кріплення и відповідні за розміром болти буде найти надалі й достатньо проблематично.

Перевірте підставку вашого телевізора на предмет наявності в ній засувок по сторонам под самим екранах за передньою Панеллою. Такий вид установки Підставки характерний для Деяк моделей телевізорів виробника Toshiba. Будьте гранично акуратні, щоб НЕ пошкодіті конструкцію, оскількі в Іншому випадка вам доведе замовляти нову підставку, а потрібної может НЕ буті в наявності. Вона может Важко зніматіся в тому випадка, ЯКЩО ві це робіте Вперше.

Если в конструкції кріплення телевізора та Підставки передбача спеціальна кнопка, натісніть на неї І, прітрімуючі екран, акуратно зніміть підставку. Зазвічай таким чином знімаються Підставки Зі старих моделей телевізорів Samsung.

Уважности вівчіть інструкцію користувача - на дерло ее сторінках знайдіть детального замальовки схеми Зняття Підставки з телевізора. Если керівництво Опис відсутнє у вас з яких причин, зайдіть на офіційний сайт виробника, виконан поиск по вашої МОДЕЛІ телевізора и скачайте інструкцію.

Зверніть уваг, что в Деяк випадка Знадоби Введення серійного номера. После підтвердження вам буде Надал ПОСИЛАННЯ для скачування інструкції, або вона буде Віслав вам на Вказану Електрон поштова скринька. Для читання інструкції скорістайтеся програмою Acrobat Reader.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: