» »

Як з'єднати два телевізориЕсли ві підключілі кабельне або супутникове телебачення, то розподіліті сигнал по декількох телепріймачів відразу МОЖЛИВО ЗА помощью сплиттера и RF-коаксіального кабелю.

Як з'єднати два телевізори

Зверніться в магазин телерадіотехнікі и Придбай RF-коаксіальній кабель. При ПОКУПЦІ врахову, де самє знаходітімуться телевізори, и яка відстань между ними, щоб кабель можна Було вільно прокласті. Зверніть уваг на стан кабелю, так як самє від цього залежатіме, наскількі якісно телевізори відтворюватімуть сигнал з антени.

Купуйте и спліттер (Розгалужувач), Пристрій, что має один порт для Підключення антени и два-три - для телевізорів. Чи не купуйте дешевий спліттер від невідоміх віробніків, інакше может вінікнуті ймовірність замикання І, як наслідок, вихід з ладу всієї системи.

Підготуйтеся до прокладання кабелю. Вімкніть ВСІ непотрібні в Сейчас електроприлади, перевірте стан проводки. Если ві хоче, щоб ВСІ Ваші монтажні роботи НЕ Надто кидати в очі, прокладете кабель уздовж стін за предметами меблів. Меблі звітність, заздалегідь відсунуті, а после того як ві прокладете кабель, акуратно прісунуть, щоб его НЕ пошкодіті.

Віберіть місце для установки звічайній або супутнікової антени. Помістіть звічайній антену якомога Вище, щоб Забезпечити якісний прийом сигналу, до супутнікової підключіть два тюнера.

Підключіть антену до спліттеру через RF-коаксіальній кабель через спеціально призначеня для цього порт. Підключіть телевізори послідовно в ДПС псуй.

Закріпіть RF-коаксіальній кабель уздовж плінтусів так, щоб НЕ наступати на нього, помощью ізоляційної стрічкі. Перевірте, чи немає вірогідності Пошкодження кабелю.

Увімкніть телевізори для того щоб перевіріті Якість прийому сигналу. Если один з телевізорів неякісно відтворює картинку або взагалі НЕ працює, перевірте кабель по всій довжіні и Переконайся в тому, что ВІН надійно закріпленій и НЕ Пошкодження.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: