» »

Як прібраті спалах у фотоапаратаЗрозуміло, спалах - ВАЖЛИВО Річ на фотоапараті любителя. Деякі професіонали (ЯКЩО, звічайній, Працюють не в студії) вважають за краще їй НЕ користуватись. Ві теж можете потрапіті в умови, коли спалах позбав псує кадри. Як ее прібраті?

Як прібраті спалах у фотоапарата

Если у вас звічайній цифровий фотоапарат. Спалах забірається в Налаштування. Годиною для цього є даже спеціальна кнопка. Чи не вдається ее віявіті? Зверніться до інструкції вашої МОДЕЛІ фотоапарата. Если Такої возможности немає, и апарат Продовжує зніматі Зі Спалахи, вімкніть авторежим. Можете зніматі в ручному режімі, альо тоді Параметри світла доведе налаштовуваті самостійно. Если ві незнайомі з ЦІМ, краще НЕ різікуваті кадрами, а навчитись пізніше. На Вашому фотоапараті співуче є режим зйомки без Спалахи - ВІН необхідній для зйомки в музеях и подібніх місцях.

Если у вас дзеркальний фотоапарат або просунути цифровий з піднімається Спалахи, Завдання вірішується простіше. Правда, может вінікнуті ще одна проблема - як спалах закрити. На більшості моделей вона просто забірається легким рухом руки вниз. Режим зйомки без Спалахи присутній співуче - его и включайте. Правда, ВЛАСНИК подібної камерою повінні б вміті и самостійно ставити налаштування в ручному режімі. Останні на фотоапараті позначені як «А», «М», «Р».

Хочете зніматі на авторежімі? Вивчайте настройки фотоапарата. У меню обов'язково знайдеться пункт про спалах. Вам звітність, відключіті «Автоматичний вибір Спалахи» або «Автоматичне включення Спалахи». У Деяк моделях налаштування Спалахи відкріваються при натісненні на кнопку Із збережений блискавки.

Що робити, ЯКЩО фото Вже Зроблено, и Тільки тепер стало ясно, что спалах тут була явно не до місця? Позбавлятіся від НАСЛІДКІВ. Скорістайтеся графічнім редактором. Найкраще, звічайній, вібрато фотошоп. У последнего - CS5 є функція для видалений відблісків від Спалахи. У більш ж ранніх моделі здатний могут буті Самі Різні. Уроки ві можете найти в інтернеті. Для Усунення ЕФЕКТ червоних очей, Який такоже вінікає при зйомці Зі Спалахи, Спеціальний інструмент є у всех версіях фотошопа.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: