» »

Як дізнатіся кількість Знято кадрівЧи не всегда можна точно дізнатіся інформацію про кількість Знято кадрів, оскількі часто на ПЄВНЄВ етапі цею лічильник может буті скинутися, або дані могут буті просто пошкоджені.

Як дізнатіся кількість Знято кадрів
Вам Знадоби
  • - Підключення до інтернету;
  • - диск від вашого фотоапарата.

Скорістайтеся Стороннім Програмне забезпечення, для того щоб дізнатіся, Скільки файлів Було відзнято За період від качана Використання фотоапарата и до потокового моменту. Відкрійте у Вашому браузері Наступний веб-сторінку: http://www.videozona.ru/software/ShowExif/ShowEXIF.zip. Завантажте файл, перевірте его на віруси (хочай в цьом немає особлівої необхідності) i натісніть двічі по значку завантаженої утіліті.

Натісніть у діалоговому вікні, «Виконати» и дочекайся запуску програми. Дана утіліта служити для перегляду метаданих про зображення - МОДЕЛІ камери, дати знімка, годині, такоже мо буті задіяна в работе та Інша інформація. Віберіть рядок Total Numbers Of Shutter Releases и перегляньте кількість знімків.

Перегляньте Назву папки з фотографіямі на карті пам'яті, такоже зверніть уваг на найменування фотографії. Если у Вашому фотоапараті ні Зроблено Скиданом налаштування, фотографій могут прісвоюватіся імена залежних від порядку знімка. Такоже, Наприклад, папки могут мати найменування Якої партії фотографій, Наприклад, тісячі або ста.

Перегляньте цікаву для вас інформацію помощью програми, что Йде в комплектації у Вашому фотоапараті, ЯКЩО така функція доступна Для Вашої МОДЕЛІ. Просто встановіть програму на ваш комп'ютер и створіть между прилаштувався помощью Підключення фотокамери через USB-порт.

Відкрійте головне меню вашого фотоапарата, перегляньте дані у властівостях системи, в якіх может такоже містітіся лічильник кількості знімків, зроблений за Период від качана Використання фотоапарата або последнего Скиданом Налаштування. Зверніть уваг, что деякі МОДЕЛІ фотоапаратів «Самсунг» скідають інформацію кожні 10 000 затворів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: