» »

Як дізнатіся "пробіг" фотокамериРесурс ДЗЕРКАЛЬНИЙ фотоапарата. Если пробіг автомобіля вімірюється в кількості кілометрів, то пробіг фотокамери розумно міряті Зроблений кадрами, тоб кількістю спрацьовування затвора. Чім дорожча и професійніше камера, тім більшій ресурс затвора вона має.

Як дізнатіся "пробіг" фотокамери

Теоретично, фотоапарат нумерує кадри, тому ві можете просто сделать знімок и посмотреть, як ВІН назівається. У самому простому випадка це и буде пробіг. Альо цею способ может НЕ спрацюваті, ЯКЩО фотоапарат іноді скідає лічильник (деякі МОДЕЛІ так запрограмовані) або ЯКЩО ві Самі его скидали, а може, це дія справивши Інша людина, яка, Можливо, и намагається продати вам цею фотоапарат. Тоді Спробуйте дізнатіся пробіг іншім способом.

Мета-дані, в якіх зазначено и кількість спрацьовування затвора фотоапарата, зберігаються в шкірному знімку, альо не так, щоб їх Було легко посмотреть, а в Зашифрування вігляді. Щоб ознайомитись з ними, використовуются Спеціальне програмне забезпечення. Для таких фотокамер, як Nikon и Canon існують Додатки, что дозволяють переглянути ЦІ Відомості практично у всех випадка. Если ваш фотоапарат справила Інша компанія, то Найкраще, что ві можете сделать, це звернута в сервісний центр. Там зможуть точно з'ясувати, наскількі камера відпрацювала свой ресурс.

Мета-дані зберігаються в Зашифрування файлі, Який має формат exif. ВІН Дуже маленький. Підберіть програму, яка працює з камерою вашого виробника, и відкрійте в ній Останній зроблений знімок. Додаток відобразіть Властивості файлу, в чіслі якіх будут и мета-дані. Знайдіть пункт Total Number of Shutter Releases. Значення, Яке зазначено навпроти нього, и буде «пробігом» камери.

Залиша Тільки вібрато відповідне додаток. Дізнатіся всю правду про фотоапарати Nikon и Pentax вам поможет одна з Наступний програм: ShowExif або Opanda EXIF. ShowExif такоже мо Відкрити мета-дані и для Деяк моделей Canon, альо НЕ для всіх. До слова, далеко не ВСІ фотоапарати Canon підтрімують мета-дані, так что для Деяк камер цього виробника точно візначіті пробіг Неможливо. Альо ЯКЩО помощью Show Exif це сделать НЕ Вийшла, то может Допомогті программа EOS Info. Если все одне Нічого НЕ Вийшла, а результат Дуже для вас ВАЖЛИВО, доведе Звертатися в сервісний центр.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: