» »

Як дізнатіся ресурс затвораОднією з ВАЖЛИВО характеристик фотоапарата є его ресурс затвора, тоб гарантованого число его спрацьовування. Визначення витраченного ресурсу может віявітіся ВАЖЛИВО, Наприклад, при ПОКУПЦІ б / у Пристрої.

Як дізнатіся ресурс затвора

Є кілька способів, за помощью якіх можна дізнатіся кількість Знято кадрів вашим фотоапаратом. Перший - звернути в сервісний центр. Однак це зажадає и годині, и ФІНАНСОВИХ витрат. До того ж у більшості віпадків візначіті число кадрів можна самостійно.

Зробіть будь-яку фотографію помощью фотоапарата и скопіюйте ее на комп'ютер. Для визначення Загальної кількості Знято кадрів буде нужно переглянути мета-дані скопійованій фотографії. Смороду назіваються EXIF ​​и містяться в Зашифрування вігляді, тому їх НЕ можна посмотреть, просто відкрівші Властивості файлу, для цього буде нужно спеціальна програма.

Завантажте програму ShowExif. Воно є безкоштовна, тому ві можете вільно завантажити его з інтернету, Наприклад, за адресою http://www.videozona.ru/software/ShowExif/showexif.asp. После завантаження запустіть програму. У лівому вікні віберіть папку, в якій находится скопійованій з фотоапарат файл. После цього клацніть по ньом у вікні, розташованому посередіні. У правому вікні ві побачим інформацію EXIF. Прокрутіть список практично до кінця и знайдіть пункт «Total Number of Shutter Releases». Значення, Йому відповідне, и буде показуваті загальне число Знято кадрів. Точніше, воно показує номер спуску затвора для цієї фотографії, что, по суті, для даної сітуації є одним и тим же.

Если ві корістуєтеся фотоапаратом Canon, завантажте програму EOS Info (http://astrojargon.net/EOSInfo.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1). Ее інтерфейс и принцип роботи Схожі з попереднім додатком. Однак пам'ятайте, что для Деяк моделей камер, Можливо, що не Вийди вважаті інформацію, что стосується числа Зроблений фотографій. У цьом випадка є сенс спробуваті візначіті їх кількість помощью ShowExif.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: