» »

Як Встановити драйвер на фотоапаратУстановка и оновлення драйвера цифрового фотоапарата поклади від того, наскількі операційна система, наявна на комп'ютері, готова до розпізнавання нового пристрою.

Як Встановити драйвер на фотоапарат

Перед тім як встановлюваті драйвери фотоапарата, відключіть на годину антівірусні програми та Інші USB-Пристрої (принтер, сканер та ін.) Перевірте загальний стан системи.

Підключіть фотоапарат до комп'ютера и увімкніть его. Если в комплекті з камерою мається компакт-диск з програмним забезпеченням, вставте его в прівід.

Правою кнопкою міші клацніть ЯРЛИК «Мій комп'ютер» на робочому столі (для старих ОС) або натісніть спочатку на «Пуск» и віберіть у правому стовпчік меню «Комп'ютер» (для Windows Vista и Windows 7). Віберіть пункт «Властивості», а потім перейдіть на вкладку «Обладнання» (для старих ОС - «Диспетчер прістроїв»).

Знайдіть наступні пункти: «Невідомий Пристрій», «Інші Пристрої», «Пристрій для USB», «Цифрова фотокамера» або орієнтуйтеся на найменування вашого фотоапарата, ЯКЩО комп'ютер вільно розпізнав его. Перевірте Властивості шкірного з прістроїв и знайдіть драйвер фотоапарата, яка НЕ ​​розпізнав або Який звітність, Встановити. Если є проблема з йо установкою, то в розділі, де ВІН знаходится, з'явиться жовтий знак питання.

Лівою кнопкою міші клікніть двічі по пристрою и віберіть вкладку "Драйвер". После - натісніть на кнопку «Встановити», «Оновити» або «Переустановіті». У «Майстрі Поновлення драйвера» віберіть параметр «Установка з Вказаною місця» (або аналогічній). Встановіть прапорець біля рядка «Не Виконувати поиск. Я сам виберемось Потрібний драйвер ».

Встановіть Потрібний вам драйвер з диска або віберіть его Зі списку прістроїв, натіснувші кнопку «Огляд» и знайшовши компакт-диск з програмним забезпеченням фотоапарата (або папку на жорсткий диск з розпакованім архівом драйверів, заздалегідь Завантажени з інтернету). Натісніть «ОК» або «Встановити».

За закінченні процеса установки або оновлення драйвера натісніть кнопку «Готово».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: