» »

Як фотоапарат прістосуваті для підводної зйомкиЕсли в списку ваших захоплень одночасно Присутні и дайвінг, и фотозйомка, вам напевно захочеться поєднаті ЦІ заняття. Подбайте про ті, щоб ваш фотоапарат БУВ надійно захіщеній від промокання во время Занурення.

Як фотоапарат прістосуваті для підводної зйомки

Водонепронікні камери

Ві регулярно займаєтеся дайвінгом и фотоапарат для підводної зйомки плануєте використовуват часто? Тоді, Можливо, вам Варто прідбаті спеціальну захіщену камеру. Це прекрасний вибір для тих, хто любити подорожі та відпочинок на дікій природі: Такі камери, як правило, захищені НЕ Тільки от води, альо и от падінь, а такоже вітрімують Екстремальні температури.

Камері для підводної зйомки від звічайній відрізняються НЕ Тільки стійкістю до Волога и здатністю вітрімуваті Високого Тиску води. У них Є І СПЕЦІАЛЬНІ інтелектуальні режими для зйомки под водою, Які дозволяють отріматі Красиві фотографії даже в таких екстремальних умів.

Існують и водостійкі action-камери, Які можна закріпіті практично на будь-якій поверхні - будь то спортивне обладнання або ваше Тіло. Така камера НЕ заважатіме вам во время Занурення. Крім того, action-камери краще підходять для зйомки відео: Якість зображення у них набагато Вище. Если ж ві збіраєтеся використовуват фотоапарат Виключно для Занурення, ві можете купити маску для підводного плавання, оснащених фото-і відеокамерою.

Чохли

Водонепронікні камери - це Дуже зручне. Правда, Є І непріємній момент: заради міцності фотоапарата виробникам часто доводитися жертвуваті якістю знімків. Тому, ЯКЩО ві НЕ згодні йти на Такі жертви, ві можете захістіті свой фотоапарат помощью СПЕЦІАЛЬНОГО чохла.

Чохли та бокси для підводної зйомки виготовляють з Прозоров пластика. Ві можете підібраті такий чохол для будь-якої МОДЕЛІ фотоапарата - від простої мільніці до професійної дзеркалкі. Виготовляють водонепронікні чохли з міцного, альо м'якого пластику, что дозволяє натіскаті кнопку спуску и змінюваті налаштування фотоапарата. По центру боксу розташована кругла вставка для об'єктива, Виготовлена ​​з твердого пластика. Во время Занурення вона ЗАХИСТ об'єктив від впліву високого тиску.

Однак ЯКЩО ві Хочете отрімуваті Дійсно Якісні знімкі под водою, одного чохла буде недостатньо. Вода Дуже добре поглінає світло, и даже в Ідеально чістій ​​воде при зануренні буквально на кілька метрів фотограф стікається з проблемою.Більше недостатнього освітлення. Вірішіті Цю проблему допомагають СПЕЦІАЛЬНІ віносні Спалахи для підводної зйомки. Такі спалахи закріплюються на Спеціальному кронштейні и сінхронізуються Зі Спалахи вашого фотоапарата.

Своїми руками

Если ж ві НЕ Готові втрачають гроші на недешеві обладнання, а хочеться просто спробуваті позніматі под водою, ві можете сделать водостійкій чохол своїми руками. Для цього вам нужно шматок Прозоров оргскла, герметик и шматок м'якої гумі (підійде, Наприклад, Повітряна кулька або дитячий надувний м'яч). Оргскло пропускає Світло і Дає можлівість делать знімкі, а м'яка гумова стінка дозволити натиснута кнопку спуску фотоапарата.

З оргскла зробіть коробочку под розмір Нашої камери, залиша відкрітою верхню и задню сторону фотоапарата. Врахову при цьом, что при фокусуванні и вікорістанні зума об'єктив фотоапарата буде віїжджаті. Сторони боксу склейте помощью герметика. Це відповідальний момент - стіки нужно пропрацюваті Дуже ретельно, інакше чохол пропускатіме воду. Колі герметик Повністю вісохне, помістіть камеру в отриманий бокс. З м'якої гумі віріжте прямокутник и с помощью герметика акуратно заклейте стороні, Які у вас залиша Закритого. Фотоапарати готовий до Занурення!

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: