» »

Як фотографувати ВночіНічні фотографії несуть в Собі особливая чарівність. Даже самий непоказної сюжет при Світлі ліхтарів почінає Граті фарбами, перетворюється на казкову ілюстрацію. Альо для того, щоб Фотографія Вийшла якісною, при зйомці звітність, Дотримуватись кількох правил.

Як фотографувати Вночі
Вам Знадоби
  • - Камера з ручними настройками
  • - Штатив
  • - Тросик
  • - Пульт для фотоапарата

Як фотографувати Вночі
Давайте розглянемо, як зробити два види нічного фото, а самє нічний міський пейзаж и нічний портрет на Вулиці. Для обох віпадків вам Знадоби фотоапарат з можлівістю ручних налаштування и штатив. У ідеалі ві можете використовуват ще и тросик або пульт дістанційного Керування камерою, альо ЯКЩО їх у вас немає, то можна скористати вбудований автоспуском з таймером.

Як фотографувати Вночі
Для зйомки Міського пейзажу краще вібіраті так званні «режимне годину». Під ЦІ словом мают на увазі годину відразу после заходу сонця, коли на місцевість спускаються сутінки, ліхтарі вже засвітіліся, альо темрява галі не поглінула місто. Віберіть сюжет для зйомки, стежте при цьом за тім, щоб у кадр не потраплялі ліхтарі, что знаходяться Дуже близько. Встановіть камеру на штатив, вімкніть спалах, віберіть мінімальне значення ISO. Баланс білого можна довіріті автомату, затісніть діафрагму камери до мінімуму. Тут Варто зауважіті, что чім больше затиснута діафрагма, тім больше буде ее значення. Тоб для нічної зйомки нужно вібіраті параметр діафрагмі 8-22 проти звічайній 4-5 вдень. Це дозволити домогти максімальної різкості на знімку.

Як фотографувати Вночі
Вітрімка при таких розумів зйомки у вас буде й достатньо великий, тому щоб унікнуті змазування нужно спробуваті НЕ допустити, даже найменшої Струсів камери. Струсити камеру ві можете, просто натіснувші пальцем на кнопку, тут-то и знадобляться дістанційній спуск затвора або таймер автоспуску. Сфокусуйте камеру и спустіть затвор камери. Почекаев, поки ВІН спрацює, в силу Великої вітрімкі для цього может знадобітіся від 10 до 15 секунд. Обов'язково зробіть кілька знімків, змінюючі експозіцію в плюс и в мінус. З годиною до вас прийде досвід, и ві зможете відразу вібіраті потрібне Значення Експозиції.

Як фотографувати Вночі
Если ж ві Хочете Знято людини на тлі нічного міста, включите спалах, альо зменшіть в налаштування ее Потужність удвічі, а то й утрічі. Відійдіть від МОДЕЛІ метра на 2-3, встановіть камеру на штатив, віберіть Пріоритет вітрімкі. Вітрімку залежних від умів зйомки Варто взяти в межах 1/30 - 1/10 сек. Зробіть кілька кадрів, порівнюючі результати. Если модель віявляється пересвеченние, Потужність Спалахи Варто пріглушіті ще больше и навпаки. Если ві Зробили все правильно, то у вас повинен війта правильно проекспоніровать портрет, а задній план красиво прорісям без чорних провалів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: