» »

Як фотографувати з веб камериОсновне призначення web-камери Полягає в передачі цифрового відео по мережі. Однак з ее помощью можна Проводити такоже и фотознімкі. Правда, Данії режим раніше НЕ користувався великим попиту. Тому завинили Було невісока Якість одержуваніх збережений. Альо останнім годиною, после успішного Впровадження новіх технологій, помітно Покращена чіткість видеокадра. І! Застосування web-камери стало й достатньо актуальним для Отримання хороших цифрових фотографій. Фотографувати з web-камери Дуже просто вбудований засобой операційної системи.

Як фотографувати з веб камери

Підключіть до комп'ютера web-камеру. Встановіть драйвера для ее адекватної роботи. Зазвічай драйвера поставляються від розробник разом Із самою web-камерою.

Запустіть режим "Мій комп'ютер" у вашій Системі. Для цього двічі клацніть на его ЯРЛИК на робочому столі або віклічте режим через кнопку "Пуск", вибрать в меню «Пуск» - «Мій комп'ютер».

Як фотографувати з веб камери
Система представити в окремому вікні доступні для роботи пристрою. Внизу в категорії «Сканери та камери» буде розташовуватіся ваша web-камера. Запустіть ее для роботи.

Як фотографувати з веб камери
Появится нове вікно, де буде розташована область відео з вашою знімає камера. Зліва у вікні находится Керуюча панель «Завдання камери». З ее помощью можна делать міттєві знімкі в поточний момент.

Як фотографувати з веб камери
Зробіть фотографію зображення, Яке ві бачите у вікні web-камери. Для цього на панелі, натісніть Активно рядок «Зробити новий знімок». Система зафіксує кадр и помістіть его зображення в ті ж вікно, нижчих области відео.

Як фотографувати з веб камери
Збережіть отриманий знімок помощью функцій контекстного меню. Правою кнопкою міші клацніть на знімку и оберіть "Зберегти". Фотографія з web-камери буде Збереже у ваших малюнках.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: