» »

Як фотографувати феєрверкЯк фотографувати феєрверк. Феєрверк - неодмінній атрибут СУЧАСНИХ святий. Буті прісутнім при его запуску - захоплююче видовище. Бажання Зберегти Яскраві спалахи вінікає у багатьох прісутніх, альо фотографувати феєрверк Буває Важко через невідповідніх умів зйомки, особливо непрофесіоналам.

Як фотографувати феєрверк
Вам Знадоби
  • - Фотоапарати;
  • - штатив;
  • - спускними трос.

Найскладніше при зйомці феєрверків - правильно кадруваті знімок. Если є можлівість, прибудьте на місце зйомок заздалегідь и з'ясуйте, Звідки буде здійсненій запуск и де ВІН буде видно Найкраще.

Знайдіть місце, в якому вам не заважатімуть люди, підберіть красивий передній план. Заздалегідь продумайте, Яким об'єктівом буде зручніше користуватись, Яке фокусна відстань Встановити.

Особливая уваг пріділіть правильному підбору фокусної відстані, ТОМУ ЩО вам доведе Швидко наводіті фотоапарат на потрібну Частину неба в Певний момент. Часу на довгий підбір и компоновку кадру у вас не буде. У цьом плані ЗРУЧНИЙ користуватись шірококутнім об'єктівом, а кадрування прізвесті Вже при пост-обробці.

При зйомці всегда використовуются штатив. При недостатньому освітленні вам доведе використовуват трівалу вітрімку. При зйомці з рук це зіпсує відповідальний кадр, ТОМУ ЩО найменша тремтіння прізведе до змащення знімку.

Для спуску затвора використовуются дістанційній пульт або трос. Це дозволити захістіті камеру від Додатковий Коливань и отріматі знімок з Ідеальною різкістю. Ві такоже можете скористати таймером для спуску затвора, альо Це не гарантує спрацьовування в Потрібний момент.

Залежних від НАВКОЛИШНЬОГО оточення и кількості світла встановіть діафрагму в значення від f / 8 до f/16.
Більш ВАЖЛИВО, чем діафрагма, є вибір Значення вітрімкі. Феєрверки знаходяться в постійному Русі, отже, для Отримання красивого кадру звітність, правильно підібрати оптимально трівалій значення.

Найкраще зніматі в режімі «bulb», ВІН дозволити вам утрімуваті затвор відкрітім до того годині, поки утрімується кнопка спуску. Це поможет контролюваті трівалість вітрімкі в реальному часі.
Чи не тримайте затвор Надто довго, це может прізвесті до переекспонуванням кадру.

Знімайте з низько значенням Iso, щоб позбутіся від шумів на фотографії, значення 200 Цілком Достатньо.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: