» »

Як фотографувати чіткоЯк фотографувати чітко. Одним з Показників вісокої якості фотографії, поряд з правильно підібранімі композіцією и світлом, є ідеальна різкість, что знімається. Немає Нічого гірше для фотографа, чем затратіті велику кількість годині и сил и Тільки потім віявіті, что фотографіям БРАКУЄ чіткості.

Як фотографувати чітко
Вам Знадоби
  • Фотоапарати, штатив.

Для Отримання ідеальних по чіткості фотографій при зйомці портрета всегда фокус на очах людини. На очах нужно делать основний акцент, відповідно, ЯКЩО смороду будуть не в фокусі, то и сам знімок буде здаватіся нечіткім.

При розрахунку необхідної вітрімкі всегда користи формулою: вітрімка Вибирайте кращий об'єктив, Який можете Собі дозволіті. Чім якісніша буде ваша оптика, тім різкіші фотографії ві будете отрімуваті. При цьом пам'ятайте, что дорогий фотоапарат в плані різкості знімків дасть вам менше, чем дорога оптика. Если перед вами Стоїть вибір между зум-об'єктівом и об'єктівом з фіксованою фокусною відстанню, Вибирайте фікс. Фіксі не так зручні у вікорістанні, альо за якістю фотографії смороду перевершують Зуми.

Во время зйомки використовуются штатив, ЯКЩО це дозволяють умови. Це дозволити Встановити фотоапарат нерухомости, и вам не доведе піклуватіся про Значення вітрімкі. Если ві вікорістовуєте штатив при сильному вітрі, уравновесьте его невеликим ВАНТАЖ (3-5 кг).

У всех об'єктівах максимальна різкість знімка виходе при Трохи прікрітою діафрагмі. Для Отримання Бажанов результату й достатньо буде прікріті діафрагму на два стопа. Наприклад, ЯКЩО максимальне значення Відкритої діафрагмі вашого об'єктіву f2.8, прікрійте ее до f5.6. Цею способ найбільш актуальні при зйомці з середньої дістанції.

При зйомці на Довгих вітрімках відключайте стабілізацію. Стабілізація Робить фотографії різкіше на коротких вітрімках, альо при цьом віклікає невелика вібрацію Лінз. При зйомці на Довгих вітрімках це прізведе до зайвої Струсів камери.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: