» »

Які навушники вібрато для плеєраСучасні навушники є НЕ Тільки засобой для прослуховування музики, альо и стильним атрибутом, Який дозволити людіні віділітіся з Натовп. Варто розібратіся, Які ж навушники правильно вібрато для плеєра.

Які навушники вібрато для плеєра

Форма навушників

На прайси представлені навушники трьох основних тіпів, це Вкладиші, накладні навушники и навушники моніторного типу. Перший тип є самим популярним и Поширення. Це пов'язано з їх відносною дешевизною, мініатюрністю и простотою ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Альо їм властіві Такі Мінуси, як надмірне ТИСК на барабанах перетинки, ізоляція від звуків зовнішнього середовища І ШВИДКО знос самих навушників. Чи не можна вібіраті навушники-Вкладиші з низько вартістю (їх ціна может буті и 50 рублей), інакше ніякого удовольствие от звуку їх власник НЕ получит.

Навушники накладного типу є більш зручне и нешкідлівімі для вух. Це пов'язано, по-перше, Зі збільшенім розміром мембраною, что Робить звук більш якіснім. Такоже ЦІ навушники більш стійкі до зношування, а сама конструкція дозволяє частково чути звуки НАВКОЛИШНЬОГО середовища, Завдяк чому звук самих навушників становится чістішім. Прот їх ВАРТІСТЬ может однозначно перевіщуваті Ціну вкладішів. Варто унікат навушників Із занадто Довгим кабелем. Если ВІН буде занадто Довгим, то це позначені на гучності и якості звуку. Оптимальною буде довжина від 1,2 до 1,5 метрів.

Найменша Поширення моніторній тип навушників. Смороду відрізняються підвіщеною якістю звуку. Їх ціна однозначно больше, чем у навушників дерло двох тіпів, смороду корістуються попиту у людей МУЗИЧНИЙ професій або меломанів з грошима.

Технічні характеристики

Будь-які навушники, Незалежності від своєї форми, володіють ПЄВНЄВ параметрами. По-перше, це їх частотна характеристика. Вона вімірюється в герцах и кілогерцах (Гц и кГц відповідно). Навушники середньої якості видають звук в діапазоні частот від 20 до 20000 кГц. Чім Вище Данії параметр, тім больше Високі тони смороду будут відтворюваті (Наприклад, звук скрипки). Тім нижчих Частотний межа, тім больше басист буде звук навушників.

Самий котіруваній параметр навушників - це їх чутлівість. Чім вона вища, тим звук буде голосніше. Однак не Варто зловжіваті гучністю, Аджея це Дуже шкодить здоров'ю Вух. Оптимальною буде чутлівість в 100 Дб або трішки Вище.

Досить спірне параметр - це Опір, что вімірюється в Омах. ВІН спорідненій параметру чутлівості. Чім Вище Опір навушників, тім тіхіше буде звук, и навпаки. Однак купівля навушників з високим опором может компенсуваті скроню Потужність и гучність плеєра, и навпаки - чім більш тихий плеєр у покупця, тім пільніше ВІН винен Дивитись на навушники з низько опором. При віборі навушників Варто звернути уваг на Якість обмотки кабелю. Чім вона Товща, тім Вище їх стійкість до зношування. Деякі МОДЕЛІ навушників володіють обмотку з прогумованої тканини.

Самим Навушники властіва своя максимальна Потужність, якові смороду Готові отрімуваті від плеєра. Їхня Вихідна Потужність винна або збігатіся, або буті трішки нижчих, чем Потужність плеєра. У Іншому випадка ВІН буде швідше розряджатіся.

Вибір марки навушників

Серед віробніків Даних прістроїв Дуже щільна конкуренція. Вібіраті навушники нужно таких іменітіх брендів, як Philips, Panasonic, AKG, Audio-Technica, Beyerdynamic, Koss, Sennheiser, Sony, Pioneer, Technics, GRADO. Найдемократічнішімі ценам відрізняються Phillips, Koss и Sony.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: