» »

Чому плазма Дешевше lcdВібіраючі новий телевізор, покупець опіняється перед харчуванням, Що краще: LCD або «плазма»? Если рідкокрісталічні телевізори коштують дорожча, чи означає це, что смороду перевершують за якістю відносно недорогі плазмові панелі?

Чому плазма Дешевше lcd

Чім відрізняються LCD-телевізори від плазмових: теорія

Традіційні телевізори з пузатим кінескопамі, Фактично, Вже стали Частинами истории. Поза прайси телевізорів бал правляться рідкокрісталічні дисплеї та плазмові панелі. При цьом ВАРТІСТЬ «плазми» Трохи нижчих, чем LCD-телевізора. Альо чи всегда дорожча означає краще? Відповідь на це питання пов'язане з технологією виробництва телевізорів.

Принцип роботи плазмової панелі Наступний. Вузький простір между двома Прозоров панелями заповнюється спеціальнім газом. Там же розташовується сітка проводів, по якій проходитиме електричний струм. Колі телевізор працює, електрик перетворює газ в плазму, что віклікає світіння флюоресцирующих ЕЛЕМЕНТІВ. Так виходе зображення.

LCD-телевізори влаштовані зовсім інакше. Картинка на екрані вінікає Завдяк рідкім кристалів, Які модулюються світло, что виходе від розташованої ззаді лампи. Рідкі кристали залежних від електрічної напруги пропускають через себе ту чи іншу Частину світлового спектру.

Як Йдут справи на практіці?

Як віявляються ЦІ технологічні Особливості на практіці, и Які ПЕРЕВАГА є у більш дорогих LCD-телевізорів у порівнянні з «Плазма», Які коштують Дешевше? По-перше, до недавнього часу виробництво рідкокрісталічніх телевізорів з діагоналлю больше 32 дюймів Було неможливим. Заразитися Виробники навч делать Великі LCD-дисплеї, однак технологічно це складно и дорого.

З «Плазма» Ситуація протилежних: технологія НЕ дозволяє создать плазмовому панель з невелика діагоналлю. Натомість виробництво плазмового телевізора з діагоналлю больше 32-х дюймів обходитися однозначно Дешевше в порівнянні з LCD-телевізором аналогічного розміру.

Сейчас, собівартість LCD-панелей у Середньому на 25% Вище, что є основною причиною більш вісокої Ціни таких телевізорів Щодо плазмових панелей. На практіці ж «плазми» виграють по багатая параметрами, хочай свои Плюси є й у LCD-телевізорів, інакше Не було б СЕНС їх віробляті.

Одна з найважлівішіх ПЕРЕВАГА LCD-телевізорів - НИЗЬКИХ споживання ЕНЕРГІЇ: «плазмі» для роботи буде нужно вдвічі больше електрики. Крім того, плазмові телевізори сильно нагріваються во время роботи, тому їх доводитися оснащуваті спеціальнімі системами вентілювання, Які створюють додатковий шум. Крім того, через небезпеки перегріву плазмовий телевізор Небезпечна розміщуваті в нішах. Ще одна ВАЖЛИВО перевага LCD - Термін служби: у них ВІН складає в СЕРЕДНЯ 80000 годин, что вдвічі больше, чем у «плазми».

Що стосується якості зображення, то тут LCD поступається «плазмі». LCD НЕ віпромінює світло, а пропускає его через Рідкі кристали, тому картинка виходе Дещо розмітою в порівнянні з чіткім и контрастним збережений, Яке Дає плазмовий дисплей. До того ж, картинка на «плазмі" не блімає и віглядає більш реалістічно.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: