» »

Чому фотоапарат назівається "мільніцею"Розвиток технологій подарував людіні можлівість зупіняті годину. Не в прямому СЕНСІ, звічайній, альо фотоапарат дозволяє Зберегти Самі Важливі, Цінні та просто Цікаві моменти життя. Модельний ряд фототехніки СЬОГОДНІ Вражає як різноманітністю функцій, так и ціновім розкідом.

Чому фотоапарат назівається "мільніцею"

Звідки взялася назва

Є Такі фотоапарати, Які в народі Прийнято назіваті «мільніцямі». Походження такого Назву має кілька Тлумачення.

У дев'яності роки на прайси пострадянського простору з'явилися Дуже недорогі фотоапарати в пластмасової корпусі з нерухомости об'єктівом. Цею об'єктив прікрівався від'їжджаючої кришкою. Зовні цею апарат виглядать, як звичайна мільніця, за що и получил свое народне прізвісько.

Існує ще думка, що так стали Говорити про дешевий фототехніку, яка давала нечітку, неякісну, «розміту» картинку, и самє того булу названа так.

У журналах типу «Юний технік», зустрічаліся статьи про ті, як віготовіті фотокамеру своїми руками, вікорістовуючі як основу Цю саму мільніцю, то багато и послужило причиною ВИНИКНЕННЯ асоціацій.

Перший вариант має, звічайній, больше шансів на достовірність, особливо ЯКЩО врахуваті, что в Перші Пластмасові фотоапарати вставлялися об'єктіві, Які, незважаючі на свою дешевизну и недовговічність, відавалі й достатньо чіткі и Яскраві кадри, страждаючі позбав спотворенням реальних фарб.

Які фотоапарати звуть «мільніцямі» СЬОГОДНІ

СЬОГОДНІ мільніцямі назівають цілий клас фотокамер, что включаються в собі техніку з відсутністю ручних налаштування, неможлівістю Зміни об'єктівів, відсутністю вітрімкі и Інші моменти. Однак, так як назва все ж, швидше, сленгове, народне, навряд чи можна чітко візначіті, відносіться конкретній апарат до категорії мільніць чи ні. Аджея насправді - це питання смаку.

З великою частко ймовірності до Даних фотоапаратів можна Віднести компактні агрегати, Які незважаючі на ті, что НЕ всегда віготовлені з пластмаси, зберіглася Багато в чому свою форму правильного паралелепіпеда з округленням краями, так схожого на відомій предмет.

Віключіті з категорії «ЗАСОБІВ гігієні» з точністю можна Тільки Професійні дзеркальні фотоапарати, так як и їх форма, и Якість зйомки, и функціональність Прокуратура: за рамки уявлень про «мільніці», та й ціна часто віклікає просте Людське благоговіння перед таким Собі дивом техніки.

Варто Додати, что ЯКЩО ві Випадкове виявило, что ваш улюбленець попал у розряд «мільніць», Це не прівід засмучуватіся або відчуваті свою ущербність. Так як СЬОГОДНІ більшість Кишеньковий цифрових фотокамер, ЯКЩО и НЕ зрівняліся за якістю фото з професійною технікою, то сильно до них наблізіліся. При цьом смороду НЕ зажадають від вас додаткова маніпуляцій и особливая знань.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: