» »

Чім цікавий фотоапарат ЛОМО-КомпактВважається, что 21 століття - це годину цифрових фотокамер з енною кількістю мегапікселів. Альо є Певна кількість поціновувачів плівкового фотоапарата «ЛОМО Компакт-Автомат», запущеного у виробництво в 1983 году. Завдяк якости цієї камери з'явилося особливий напрямок аматорської фотографії - ломографія.

Чім цікавий фотоапарат ЛОМО-Компакт

Історія створення фотоапарата «ЛОМО Компакт-Автомат»

У 1981 году міністру оборони СРСР І.Корніцкому на віставці кінофотоапаратурі в Кельні Було презентовано японський компактний фотоапарат Cosina CХ-2. Установки камери сподобалися міністрові. Перед радянськими інженерамі Було поставлених Завдання создания аналога. Розробка керували Михайло Холомянскій, такоже до складу бригади Постійно залучаліся співробітнікі других конструкторських бюро, так як розробка булу пріорітетною.

Запуск у виробництво відбувся в 1983 году. Розробник фотоапарата «ЛОМО Компакт-Автомат» создали свою орігінальну конструкцію на Основі камери Cosina CХ-2. Фотоапарати ставши дерло вітчізняною малогабарітної фотокамерою з програмним затвором.

Незабаром после Першого випуску камера Придбай СПРАВЖНЯ Популярність в РАДЯНСЬКА Союзі. Альо Справжнє Світове Визнання фотоапарат «ЛОМО Компакт-Автомат» получил в середіні 90-х років.

Технічні характеристики фотоапарата «ЛОМО Компакт-Автомат»

Фотокамера відносіться до компактних малоформатних фотоапаратів шкального типу. Експозіція управляється автоматично в програмному режімі. Розмір кадру 24х36 мм. Значення діафрагмі варіюються від f/2.8 до f/16. Завдяк автоматічній експонометрії камери, фотоапарат находится в Постійній готовності до Використання. Джерело живлення для фотоапарата - батарейки. Можлива зйомка, як в автоматичності режімі, так и з ручними настройками. Встановлений об'єктив «Мінітар-1» з фокусною відстанню 32 мм. Саме об'єктив Забезпечує глибино різкості, Дає виньетирование та спотворення знімка.

Ломографія

Напрямок аматорської фотографії «ломографія» зародилася в Австрії в 1992 году, Завдяк двома біднім студентам. У подорожі по Празі Австрійські студенти робили знімкі фотоапаратом «ЛОМО-компакт». Пізніше, розглядаючі свои знімкі, молоді люди були вражені - знімкі Вийшли Яскраві, віньетірованніе, Цікаві.

Незабаром були сформульовані 10 Золотих Правил Ломографії, что є основою ломографії. Правила Прості й нехітрі, альо для фіксації найяскравішіх и несподіваніх моментів життя прекрасно підходять. Ломографії відрізняє жвавість и документальність. У своєму роді це особливий жанр мистецтва.

На сьогоднішній день фотоапарати «ЛОМО Компакт-Автомат» віробляються спеціально для Міжнародного ломографічної Товариства. Це велика організація, что налічує в своих рядах не менше п'ятисот тисяч мужчина. Міжнародне ломографічної Суспільство в різніх странах відкріло свои посольства. Ломографії віставляють свои роботи на виставках, організовують СПЕЦІАЛЬНІ ломографічної турі.Более детальної інформацію про суспільство можна отріматі на сайті На даний http://www.lomography.ru.

У Матеріалах вікорістані фотографії з сайту http://www.lomography.ru

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: