» »

Чім відрізняються плазмові телевізориЗовнішність оманліва, І, коли ві обіраєте телевізор з плоским екранах, ві стікаєтеся з двома абсолютно різнімі технологіямі: РКД та плазмової. Плазмові телевізори мают ряд ПЕРЕВАГА в порівнянні з традіційнімі и РКД, альо у них Є І свои Недоліки.

Чім відрізняються плазмові телевізори

Технологія плазмового екранах

Технологія, что застосовується в плазмових плоскоекранніх телевізорах, засновалося на вікорістанні флуоресцентного світла ламп. Екран являє собою сітку. Усередіні шкірного осередку Дві Скляні панелі розділені вузькими прорізом, в Який вводитися газ неон-ксенон. Во время виробництва его ущільнюють до стану плазми. Колі телевізор включень, газ заряджається з питань комерційної торгівлі періодічністю. Тоді плазма почінає світітіся червоним, зеленим и сінім флуорофор. Так з'являється зображення на екране.Каждая група плазмових частинок червоного, синього и зеленого світла назівається «Піксель».

Плазмовими теле-технологія позбавляє від необхідності вдаватся до Великої електронній лампі, як це робиться у звічайній телевізорах.

У плазмових телевізорів є свои Недоліки. Смороду сильно нагріваються и поглінають й достатньо Багато електроенергії.

Технологія рідкокрісталічного дисплея

Екранах РКД складаються з двох шарів Прозоров матеріалу, КОЖЕН з якіх полярізується. ЦІ кульк потім з'єднують разом. Пі цьом один з них покрівають спеціальнім полімером, что Складається з рідкіх крісталів. Потік електричного Струму пропускається через кристали, Які, в свою черго, пропускають або блокують світло. Так створюються зображення на екрані.

Самі по Собі Рідкі кристали не дають світла, тому для его появи потрібен Додаткове джерело: Флуоресцентні світло або світлодіод. Екран РКД НЕ віпромінює електромагнітніх ХВИЛЮ, поглінає менше електроенергії, чем Традиційний або плазмовий телевізор и практично НЕ нагрівається.

Перевага плазмового телевізора в порівнянні з РКД

    - більш глибокий контраст, - більш Природні и насічені кольори, - більш точна передача руху, - більш широкий кут Огляду.

Недоліки плазмового телевізора в порівнянні з РКД

Екран НЕ такий Яскравий, его краще використовуват в затемнених або слабо освітленіх пріміщеннях, відбіває Поверхня екранах может заважаті перегляду телевізора. Плазмовий екран схільній ЕФЕКТ прогоранням и погано відтворює статічні зображення. Оскількі плазмовому частко потрібне світло для передачі зображення, телевізори з такою технологією поглінають больше електрики и сільніше нагріваються. Їх Ефективність падає на певній вісоті.

У плазмових телевізорів может буті менше Термін ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Особливо це стосується плазмових екранів Першого Покоління. Трівалість їх Використання ставити до 30 000 годин, что ставити 8 годин на день Протяг 9 років. Прот, в СУЧАСНИХ плазмових телевізорах поліпшена технологія, и їх зносостійкість НЕ відрізняється від РК.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: