» »

Що краще: Canon або NikonCanon и Nikon є двома найбільшімі Виробнику напівпрофесійніх и ПРОФЕСІЙНИХ фотоапаратів та оптики для Здійснення знімків. Дані Компанії отримай свою Популярність по всьому світу Завдяк їх якості и пропонованім технологіямі.

Що краще: Canon або Nikon
Незважаючі на ті, что и Canon, и Nikon віробляють якісну техніку и стануть хорошим Вибори для професіонала, между ними є деякі Відмінності, Які могут дива визначальності при ПОКУПЦІ. Залежних від необхідніх функцій и знімків вам краще может підійті фотоапарат Тільки від однієї з ціх двох фірм.

Nikon

Серед достоїнств апаратів від Nikon відзначається більш гарна Якість знімків в умів малої освітленості. Матриця в апаратах Nikon в умів нічної зйомки Дає більш Якісні знімкі, чем в аналогічніх камерах Canon. Вибір камери слід Здійснювати віходячі з ваших ВЛАСНА крітеріїв якості камери и умів создания знімків.

Фотоапарати Nikon такоже Надаються Більшу кількість точок для автофокусу, чем аналогічні апарати від других віробніків. Ця можлівість Дає сфокусуватіся на тому об'єкті, Який вам потрібен. При цьом на Деяк других камерах вам доведе віробляті додаткові налаштування и змінюваті точки для фокусування.

Nikon такоже вікорістовує APS-C сенсор, Який має більшій розмір у цифрових апаратів. Даній сенсор дозволяє отріматі Краща якість знімків при меншій кількості пікселів, что может буті помітно для неполнокадровіх камер.

Canon

Фотоапарати Canon, мают функцію відеозапісу, Забезпечують Краща якість відео, чем апарати Nikon. Це пов'язано з тим, что матриця DSLR Дає можлівість отріматі Більшу частоту кадрів, а значити и Краща якість картинки. Однак, деякі професіонали вважають, что функція відео в ПРОФЕСІЙНИХ камерах є Зайве и недоречною для фотоапарата.

З точки зору вартості апарати Canon могут буті однозначно Дешевше, чем аналогічні Пристрої від Nikon, ціна якіх может буті Вище в СЕРЕДНЯ на 10%. Це Робить камери Canon більш популярними як среди професіоналів, так и у любителів фотографії. Порівняно низька ціна прістроїв Компанії НЕ позначається на якості отрімуваніх знімків. Існує думка, ЩО Камери Canon Забезпечують більш контрастні и Яскраві кольори, а знімкі на Nikon мают більш натуральне перенесеного кольорів.

Кількість мегапікселів у камер Canon Вище, что дозволяє отріматі більш чітку І Великий в розмірі картинку, возможности ОБРОБКИ Якої НЕ будуть обмежені кількістю мегапікселів. Об'єктіві Canon мают Вбудовані моторчики, что Дає можлівість більш чіткої підстроювання параметрів об'єктива, а Згідно и Отримання Кращий результату зйомки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: