» »

Що таке беззеркальной фотоапаратБеззеркальной фотоапарати завойовують все Більшу Популярність. Смороду дозволяють делать фотографії, за якістю НЕ поступаються ДЗЕРКАЛЬНИЙ камерам, альо при цьом володіють Деяк чудовим характеристиками.

Що таке беззеркальной фотоапарат
За своєю Божою сутта беззеркальной фотоапарат відрізняється від дзеркалкі тім, что в его корпусі відсутні дзеркало, пентапрізма, датчики фазової фокусування І, як правило, затвор. Завдяк цьом корпус фотоапарата можна сделать максимально компактним. При цьом матріці в беззеркалкі найчастіше встановлюються Такі ж, як у дзеркальні камери и за Цім параметром смороду могут Нічим НЕ відрізнятіся.

Схема роботи беззеркалкі проста до неможлівості: світловій Потік, проходячи через об'єктив потрапляє безпосередно на матрицю, з Якою передається на процесор для ОБРОБКИ. А Вже в Оброблення вігляді ее бачіть фотограф на РК екрані. Во время зйомки на програмному Рівні робиться вітрімка и виходе готов знімок.

Природно у ДЗЕРКАЛЬНИЙ фотоапарата є свои Плюси и Мінуси, пов'язані з особливими Будови. До плюсів відносіться компактність, можлівість Зміни об'єктівів, висока Якість знімків. Крім того дзеркалкі Дешевше у віготовленні и більш Надійні, Завдяк відсутності механічніх частин.

До недоліків дзеркальної камери можна Віднести ті, что смороду Рідко оснащуються відошукачамі, Які перевершують РК екран в СОНЯЧНЕ погоду, коли Багато відблісків, а такоже НЕ вітрачають заряд батареї. Крім того в Данії годину до зеркалкам віпущено й достатньо мало змінніх об'єктівів, а Ціни на них сильно кусаються. Такоже в беззеркалку Використовують Програмні методи контрастної фокусування, у зв'язку з відсутністю в корпусі спеціальніх датчіків, призначеня для цієї мети.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: