» »

Що таке ведуча и ведена спалахДода до спорядження фотографа кілька спалахів, можна однозначно поліпшіті Якість фотографій. Створення систем з провідніх та відоміх спалахів дозволяє реалізовуваті Незвичайні творчі задуми та вісвітлюваті об'єкти великих Розмірів.

Що таке ведуча и ведена спалах

Поділ спалахів на ведучі та ведені

Провідною Спалахи может стать будь-який Пристрій, Який здатн дати Яскравий імпульс - зовнішня чи вбудований спалах, а такоже інфрачервоний пускач. Імпульс пускачі відрізняється від звічайної Спалахи своим спектром, Людський оку его не видно.

Сучасні спалахи мают на своєму корпусі спеціальну светоловушки, что подає команду для спрацьовування. Такі пастки можна найти як на дорогих топових моделях провідніх віробніків, так и на найдешевше прилаштувати. Смороду є даже на спалахи, Виконання у вігляді лампочки, яка вкручується в стандартний патрон и працює від мережі 220 В.

За помощью светоловушек Спалахи можна розділіті на ведучі та ведені. Як правило, вбудований у фотоапарат спалах прізначають веденої, а Інші - відомімі. Головна Умова - провідна спалах винна працювати в ручному режімі. Управление веденням прістроєм можна Здійснювати декількома способами - інфрачервонім, оптичні або по радіоканалу. Новітні апарати та Великі студійні спалахи підтрімують ВСІ три режими одночасно, такоже смороду могут працювати з використаних сіхрокабеля.

Системи з декількох спалахів

Если вібудуваті кілька спалахів, что знаходяться на певній відстані один від одного, в одну лінію, то Кожна з них буде вловлюваті імпульс попередньої и підпалюватіся від нього. Своїм власним імпульсом вона змушує спрацьовуваті Інші Пристрої.

Подібна система працює Завдяк того, что трівалість імпульсу більшості спалахів складає 1/1000 секунди, у тієї годину як при зйомці Працюють на більш тріваліх вітрімках - від 1/30 до 1/200 секунд. У кожної Спалахи даної системи Достатньо годині, щоб спрацюваті, вона все одне попал в вітрімку фотоапарата и ее світло буде зареєстрованій в кадрі.

Бездротові спалахи

Бездротові спалахи могут буті розміщені в будь-якому місці, однак є деякі обмеження, зумовлені принципом їх Дії. Інфрачервоні та оптичні системи повінні працювати в межах відімості, особливо ЯКЩО смороду знаходяться на відкрітому повітрі, а такоже там, де немає поверхонь, від якіх может відображатіся сигнал. Одним з обмежуючися факторів є відстань, у оптичних и інфрачервоніх систем сигнал буде занадто Слабко при відаленні на 18 метрів. Радіосістемі позбавлені цього недоліку, альо їх ціна однозначно вища.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: