» »

Вібіраємо телевізор (часть1: діагональ І тип)Вибір телевізора - справа нелегка. Вибір в магазинах Величезне. А як зрозуміті, Що з цього різноманіття Підходить самє вам? Давайте розберемо основні параметри.

Вібіраємо телевізор (часть1: діагональ І тип)

   Для качану треба візначітіся з діагоналлю телевізора. Для цього візьмемо за основу негласне правило «трьох діагоналей», тоб це означає, что від місця перегляду до телевізора має буті не менше трьох діагоналей телевізора. Інакше при перегляді ваше око буде просто не здатн спрійняті всю картинку Цілком.

   Наступний, что ві повінні для себе вібрато после того, як Визначи з діагоналлю, так це технологію телевізора: плазма або ЖК (LCD або LED).

   Плазму менше 32 дюймів НЕ Буває, а ЯКЩО брати якості FullHD, то там діагональ ПОЧИНАЄТЬСЯ від 42.

   Картина в плазмі більш чітка и реалістічна. У неї високий контраст. Так само плазма відрізняється більш широким кутом Огляду и маленьким годиною відгуку.

   Однак у плазми и мінусів вістачає. Через ті, что у плазми яскравість невелика, Дивитись такий телевізор у сонячній кімнаті буде проблематично. Такоже у плазми високе енергоспожівання и вона більш громіздка (ЯКЩО порівнюваті з ЖК, а не з кінескопом). Ще плазма вважається Менш довговічною, альо годину не Стоїть на місці, и Вже зараз Виробники заявляють про однакове терміні ЕКСПЛУАТАЦІЇ з ЖК, так что на це Можна не звертати уваги.

   У прінціпі, LCD як така, Вже практично віджіла свое и на зміну їй прийшла LED технологія, тому Тільки ее и розглянемо.

У LED телевізорів краще яскравість, тому сонячна кімната для них не є особливая проблемою. Такоже у них менше енергоспожівання. І Самі смороду набагато тонше плазм. Альо кут Огляду і Час оклику гірше, чем у плазм (хочай для звічайній телевізора у звічайній квартиру це не смертельно).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: