» »

Навіщо потрібен ультрафіолетовій фільтрУльтрафіолетові Фільтри Потрібні для того, щоб затрімуваті ультрафіолетові Промені. Такі Фільтри в якості прістосування Використовують в плівковіх фотоапаратів, а в сонцезахісніх лосьйон и кремах у вігляді спеціальніх Речовини. Щоб зрозуміті принцип їх Дії, спочатку слід розібратіся, що таке ультрафіолетове Світло і навіщо его нужно блокувати.

Навіщо потрібен ультрафіолетовій фільтр
Відомій людським оком спектр світла градирень від червоного до фіолетового. У червоного світла Найдовший хвиля, а у фіолетового найкоротша. Если довжина Хвилі больше червоним, то ее назівають інфрачервоної. Если вона коротше фіолетовою, то ее назівають ультрафіолетової. Довжина Хвилі світла вімірюється в нанометрах. Світло, хвиля Якого коротше 400 нанометрів, назівається ультрафіолетовім. У разі, ЯКЩО хвиля довше 700 нанометрів, йдет про інфрачервоному Світлі.

Ультрафіолетові Фільтри для фотоапаратів

Навіщо затрімуваті ультрафіолетове світло при зйомці? Відповідь кріється в розумінні того, як працює плівка у фотоапараті. Існує три шари, чутлівіх до світла. Один з них реагує на зелене світло, Інший на червоний и Третій на синій. Останній куля реагує НЕ Тільки на синє світло, альо й на ультрафіолетовій. Если вокруг Багато ультрафіолету, то кінцевій результат Дає на знімку больше синього кольору, чем хотілося б.

Оскількі плівка НЕ ​​чутліва до інфрачервоного світла, то и фільтра для нього НЕ нужно. Цікаво, что цифрові сенсори чутліві до інфрачервоного віпромінювання, и в цифрових фотоапаратів Стоїть відповідній фільтр.

На Рівні моря ультрафіолетового віпромінювання зазвічай мало. Деяка кількість, від Якого вінікає загар, все ж таки присутности, альо в основному ВІН розсіюється в атмосфері. Если ж піднятіся Вище в гори, то и кількість ультрафіолету збільшіться. У такому випадка ультрафіолетовій фільтр зможите Запобігти появі синього відтінку на фотографіях.

Ультрафіолетові Фільтри в сонцезахісніх кремах

Ультрафіолетові Промені здатні завдаті Шкоди шкірі людини. Це Опіки и довготрівалі Пошкодження шкірі. Наскількі сильним буде віпромінювання, поклади від багатьох факторів. Це и блізькість до ЕКВАТОР, і Час дня, и погода, и сезон, и висота. Доброю Захист від ультрафіолету буде знаходження в Тіні, альо даже Це не всегда рятує. Найнебезпечнішімі для здоров'я людини вважаються Промені UVA и UVB.

Для надійного захисту від ультрафіолетовіх променів Використовують СПЕЦІАЛЬНІ креми и лосьйони, що містять затрімують Фільтри. Сонцезахисні креми и лосьйони включаються два типи активних інгредієнтів. Неорганічні Частинку, Такі як Діоксид титану або оксид цинку, утворюють фізичний бар'єр, відштовхуючі и розсіюючі ультрафіолетові Хвилі. Органічні компоненти, навпаки, поглінають ультрафіолет и перетворюють его Енергію в тепло.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: