» »

Як актівуваті веб-камеруДеякі Сучасні комп'ютерні програми вімагають наявності web-камери для повноцінної роботи. Використання зазначеного пристрою дозволяє Проводити відеоконференції або просто спілкуватися з людьми через інтернет-з'єднання.

Як актівуваті веб-камеру
Вам Знадоби
  • - інсталяційній диск;
  • - доступ в інтернет.

Перед качаном Використання web-камери звітність, актівуваті и вібрато параметрів робота цього обладнання. Підключіть Пристрій до персонального комп'ютера. Для цього використову порт USB.

Деякі МОДЕЛІ web-камер володіють вбудований мікрофоном. Іноді для его актівації звітність, використовуват додатковий кабель. Підключіть его до того порту звукової плати, Який призначеня для прийому звукового сигналу.

Встановіть програмне забезпечення и драйвери, Які забезпечать правильних роботу web-камери. Використовуются для цього диск, что постачається в комплекті з прістроєм. У разі відсутності подібніх програм скорістайтеся утілітамі, НАДАННЯ на сайті На даний розробніків web-камери.

После Виконання описом процедур перезавантажте комп'ютер. Відкрійте диспетчер прістроїв. Переконайся в тому, что web-камера включена. Запустіть будь-яку програму, призначеня для роботи з Цім прістроєм.

Перевірте Якість зображення, переданого на дисплей. Переконайся в тому, что вбудований мікрофон функціонує справно. Приступите до детальної налаштуванні параметрів web-камери.

Відкрійте панель управління и перейдіть за ПОСИЛАННЯ «Управление звуковими прилаштувати». Налаштуйте роботу мікрофона таким чином, щоб ВІН прийомів Звуковий сигнал потрібної гучності.

Настройку параметрів зображення Найкраще Виконувати в тій Програмі, спільно з Якою ві найчастіше будете використовуват web-камеру. Если ві віддаєте Перевага утіліту Skype, запустіть ее и відкрійте меню Налаштування.

Віберіть пункт «налаштування відео». Почекаев Деяк годину, поки Пристрій Визначи програмою. Натісніть кнопку «налаштування зображення». Змініть Установки камери, ВРАХОВУЮЧИ Ваші Особисті ПЕРЕВАГА.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: