» »

Як актівуваті "Мегафон-Модем"Незважаючі на тій факт, что актівація модему від оператора стільнікового зв'язку «Мегафон» здійснюється при прідбанні Пристрої, корістувачеві ще захи Виконати ряд питань комерційної торгівлі Дій, дере чем ВІН зможите отріматі доступ в інтернет.

Як актівуваті "Мегафон-Модем"
Вам Знадоби
  • Комп'ютер, мегафон-модем.

Безпосередня актівація мегафон-модему здійснюється відразу после придбання людиною даного пристрою, а такоже сім-карти з питань комерційної торгівлі тарифом. Менеджер салону, вікорістовуючі свой комп'ютер, Виконує необхідні Дії для того щоб покупець надалі зміг отріматі доступ в інтернет за помощью USB-модема. Відзначімо, что корістувачеві ще захи актівуваті куплене Пристрій на своєму ПК. Поговоримо про корістувальніцької актівації мегафон-модему докладніше.

Вставте мегафон-модем у Вільний порт USB на Вашому комп'ютері. Для впізнання системою пристрою и запуску інсталятора нужно Певний годину, после чего, на робочому столі відкріється прівітальне вікно. Дані віконце дозволити вам Виконати установку програмного забезпечення для роботи модему на комп'ютер. Задайте Потрібні Параметри інсталяції и візначте кінцевій пункт установки програми. Поставте галочку навпроти рядка «Прийняти умови ліцензійної угоди», после чего, натісніть на кнопку «Встановити». Процес інсталяції програмного забезпечення буде тріваті НЕ больше хвилини.

Як Тільки встановлення додатка буде завершено, ві зможете скористати Інтернетом від оператора стільнікового зв'язку «Мегафон». Для того щоб актівуваті з'єднання з МЕРЕЖА, вам нужно запустіті програму, клікнувші по відповідному ЯРЛИК на робочому столі. Если ві НЕ створювалі ЯРЛИК, ві можете Виконати запуск програми через Розділ «Пуск». Для цього відкрійте данє меню и віберіть у розділі «усі програми» встановленного раніше ПЗ.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: