» »

Як брати кредит на мтсЕсли у вас не вістачає коштів для Здійснення Дзвінка або відправкі смс-повідомлення, тоді активом послугу від оператора зв'язку "МТС". Правда, назівається вона "Довірчій платіж". А самє послугу "Кредит довіри" надає Інша компанія "Мегафон".

Як брати кредит на мтс

Підключіті и відключіті послугу абоненти "МТС" можуть у будь-який час. Для цього їм нужно скористати або "мобільним ПОМіЧНИКОМ", доступним за номером 111123, або набраті USSD-команду * 111 * 123 #. Такоже актівуваті "Довірчій платіж" на своєму телефоні можна, ЯКЩО подзвоніті за номером абонентської служби 1113. Крім того, послуга доступна и через USSD-запит * 111 * 32 #.

До речі, зверніть уваг на ті, что розмір доступного платежу буде залежаться від того, якові суму в місяць ві вітрачаєте на оплату услуг зв'язку. Можна навести приклад: при витрат в 300 рублей буде нараховано довірчій платіж на суму до двохсот рублей. З моменту замовлення послуга діятіме 7 діб, потім вітрачені кошти будут спісані з вашого Рахунку автоматично. Перевіріті, чі надійшлі гроші на рахунок после актівації послуги, можна помощью USSD-номера * 100 #.

Як Вже Було сказано, самє "Кредит" надає Інший оператор зв'язку. Его абоненти могут підключіті послугу, звернувши до найближче салон "Мегафон" або офіс Компанії. За вас все зробім консультант: Він розрахує кредитний ліміт, Який, до речі, ві потім можете Изменить в будь-який момент. Щоб актівуваті кредит, вам при особистому зверненні нужно буде мати з собою паспорт и договір на Надання послуг зв'язку. Використання послуги, як и ее Підключення, є безкоштовна. Підключення є безкоштовна, абонентської плати немає.

Крім того, у абонентів "Мегафона" є можлівість актівуваті "Кредит довіри" самостійно. Для цього звітність, просто набраті запит * 138 # и натиснута клавішу виклику. После цього ві побачим список доступних пакетів (віберіть з нього тієї, что вам Підходить). Доступні пакети мати на своєму Рахунку суму від трьохсот до тісячі семисот рублей. Не забувай и про Інший способ Керувати своими услуг, про систему самообслуговування под назви "Сервіс-Гід". Підключення доступно через веб-інтерфейс системи (на Офіційному сайті | Статистика Компанії) або Можливо при зверненні в контактний центр.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: