» »

Як брати обіцяній платіж на МегафоніДаже ЯКЩО у вас Раптена закінчіліся кошти на Рахунку, ві все одне зможете залішатіся на зв'язку и спілкуватіся без обмежень. Це Можливо Завдяк послузі оператора "Мегафон" під назв "Кредит довіри".

Як брати обіцяній платіж на Мегафоні

Є можлівість підключіті "Кредит довіри" БЕЗКОШТОВНО. Для цього вам нужно просто звернути в найближче офіс оператора "Мегафон" і попросіті консультанта розрахуваті вам кредитний ліміт (Изменить его потім можна буде в будь-який час). Однак зверніть уваг на ті, что вам з собою нужно буде взяти паспорт и договір на Надання послуг зв'язку. До речі, абонентської плати (як и сплачуй за Підключення) немає.

Актівуваті "Кредит довіри" можна, и не звертаючи до офісу Компанії. Для самостійного Підключення вам звітність, набраті на своєму мобільному USSD-команду * 138 # и натиснута кнопку виклику. После цього залиша позбав вібрато відповідній пакет (смороду відрізняються один від одного позбав сумою, яка знаходится в межах від 300 до 1700 рублей). Абонентське плата в даним випадка такоже НЕ стягується.

Відключення послуги Можливо провести в будь-який час, причому як в офісі "Мегафон", так и НЕ віходячі з дому, Достатньо буде набраті на клавіатурі мобільного телефону коротку команду * 138 * 2 #. Если ж ві передумаєте и захоче заново актівуваті "Кредит довіри", повторіть крок номер 1 або 2 (обмежень на кількість підключень немає).

Управляти услуг (у тому чіслі і "Кредитом довіри") абонентів "Мегафон" можуть и с помощью системи самообслуговування "Сервіс-Гід". Попередньо підключіть ее в салоні зв'язку, контактному центрі або самостійно (скорістайтеся для цього web-інтерфейсом системи).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: