» »

Як працюватімуть "очки майбутнього" від GoogleКомпанія Google продемонструвала фото и відео очок майбутнього. Незважаючі на ті, что робота в лабораторіях над новим продуктом ще Триває, оголошено, что залишкових вариант очок появится Вже в 2012 году.

Як працюватімуть "очки майбутнього" від Google
Дітіще експериментальної лабораторії Google X Вперше Було презентовано у квітні 2012 року на щорічній конференції В Сан-Франциско. На показі девелоперської Версії окулярів-гаджета були продемонстровані Дві возможности - запис відео и відображення анімації.

Google Glas - так назівається новий продукт, представляет з себе Перші в мире окуляри з функцією Підключення до інтернету. Смороду могут працювати як відеокамера, передаваті и прійматі по мережі відеоінформацію, делать фотографії. Демо-версія, Наприклад, показувать анімацію феєрверків Із зміннім залежних від руху голови кутом Огляду.

На Презентації Було наочно и Яскраве показано, Яким чином помощью окулярів майбутнього можна Дивитись на світ очима Іншої людини. Глядачі були ошелешені. На дах Будівлі, де проходив форум, приземлилася група парашутістів. При цьом камери, Вбудовані в окуляри, передавали погляд парашутістів від стрибки до приземлення в режімі реального годині на Величезне екран, розташованій в конференц-залі. Потім естафету прийнять велосипедисти, Які доставили окуляри в зал, а Присутні бачили всю їхню поїздку на екрані.

Застосування ціх окулярів на практіці означає, что все побачення вами зможуть в ту ж секунду Побачити Мільйони людей. Серед других комунікатівніх можливіть очок майбутнього - передача голосових и письмових Повідомлень без ДОПОМОГИ мобільного телефону, планування зустрічей, навігація.

Дисплей, на Який виводу інформація для користувача, находится Трохи Вище очей, и НЕ заважає Огляду реальної дійсності. Поки Бл Компанії Сергій Брін оцінів ВАРТІСТЬ окулярів-гаджета в 1500 долларов. Фахівці вважають, что для успішніх масових продажів на прайси їх ціна не винних буті больше 500 долларов.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: