» »

Як працюватімуть окуляри доповненої реальностіНа конференції в Сан-Франциско в квітні 2012 року компанія Google продемонструвала свою нову розробка - окуляри доповненої реальності, Які накладають на ті, что люди бачать в реальності, ще й віртуальний кулю.

Як працюватімуть окуляри доповненої реальності
Окуляри, власне, представляються Із собі оправу без стекол, яка є опорою для дисплея. ВІН розташованій Трохи Вище правого ока, щоб НЕ заважаті реальному Огляду. Тут же находится вбудована мініатюрна відеокамера, здатн передаваті в ятір інтернет зображення, Яке зараз видно корістувачеві.

Презентаційній ролик, что розповідає про новий продукт, что получил Назву Project Glass, показує Практичні возможности очок доповненої реальності. При погляді на вікно користувач отрімує на дисплей інформацію про температуру на Вулиці. Если людина заблукала, окуляри покажуть Йому правильний маршрут и т.д. Смороду Багато в чому могут замініті мобільний телефон, оскількі дозволяють прійматі и відправляті СМС, посілаті Голосові ПОВІДОМЛЕННЯ.

Швідше за все, коли продукт з'явиться в залишковим вігляді, ВІН буде використовуват операційну систему Android и в первісніх варіантах працювати в Парі зі смартфоном. Поки в секретних лабораторіях недалеко від штаб-квартири Google щосілі кипить робота, Якою керують Стів Лі, Бабак Парвіз и Себастьян Тран. За плечима шкірного з них є Оригінальні и Дуже талановіті розробки. Поки смороду галі не повідомляють про Терміни остаточної реалізації проекту, хочай в пресі Вже Було оголошено, что масовий продажів Project Glass відкріється до Різдва. Альо рівень складності и тісячі можливіть, что відкріваються гаджета могут означать, что робота, Можливо, тріватіме довше запланованого.

Поки ж окуляри доповненої реальності могли за 1,5 тис.. долларов прідбаті учасники конференции, де смороду були пріголомшуючім чином презентовані. На Величезне екрані конференц-залу транслюваліся картинки з камер парашутістів, что приземлився на дах Будівлі, в якому проходив форум. Там смороду передали окуляри велосипедистам, Які под бурхліві Оплески доставили їх в зал. Трансляція булу зустрінута на ура.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: