» »

Як в Corel вірізаті фігуруCorel Draw - це графічний редактор, Який є потужном додатком для роботи з векторними графікою. Если ві вміло вікорістовуєте возможности програми, в ній можна сделать роботу будь-якої складності.

Як в Corel вірізаті фігуру

Як в Corel вірізаті фігуру
У Corel Draw є панель інструментів, яка має ряд функцій, призначеня для побудова геометричних фігур. Щоб вірізаті потрібну фігуру за ПЄВНЄВ контуру, треба создать поряд іншу фігуру, по контуру якій проводітіметься Вирізання. Наприклад, вам нужно вірізаті п'ятікутну зірку в п'ятікутніку. Для цього вам треба побудуваті, відповідно, Дві фігурі - п'ятікутнік и пентаграму, вікорістовуючі вкладку «Багатокутнік».

Як в Corel вірізаті фігуру
Поставте фігуру, якові будете вірізаті, на фігуру, З якої будете вірізаті: пентаграму на п'ятікутнік. Віділіть обідві фігурі, вікорістовуючі інструмент «Покажчик». Если ві віділяєте кілька ЕЛЕМЕНТІВ, на Верхній панелі з'являться кнопки ЕЛЕМЕНТІВ Формування: «Спрощення», «Перетин», «Віключення» «Об'єднання». ЦІ елєменти можна віклікаті з меню «Упорядкуваті», далі Зі списку вібіраєте пункт «Формування».

Як в Corel вірізаті фігуру
Віріжте фігуру Пентагро по ее контуру, натіснувші кнопку «Віключіті». У результаті ві отрімаєте вірізану область на п'ятікутніку у вігляді Пентагро.

Если Хочете отріматі фігуру, Утворення Перетин об'єктів, віділіть Потрібні об'єкти, натісніть кнопу «Перетин» на панелі властівостей.

Як в Corel вірізаті фігуру
Виходе нова фігура, что є результатом Перетин двох, накладення один на одного об'єктів. При цьом старі об'єкти залішаються незміненімі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: