» »

Як в мережі Мегафон взяти гроші в кредитОператор стільнікового зв'язку «Мегафон» надає своим абонентам можлівість взяти кредит на телефоні з помощью послуг «Кредит довіри» або «Обіцяній платіж», мається на увазі Використання услуг зв'язку даже при негативному балансі.

Як в мережі Мегафон взяти гроші в кредит

Для Підключення послуги «Кредит довіри» зверніться до найближче офісу стільнікового оператора "Мегафон" з інформацією про номер вашого Особова Рахунку та документом, что засвідчує вашу особу - паспортом, водійськім посвідченням.

Сума кредиту, яка буде вам доступна, поклади від того, Скільки коштів ві вітрачаєте щомісяця на послуги зв'язку в мережі «Мегафон». Крім того, на розмір кредиту впліне и Период КОРИСТУВАННЯ Даними услуг зв'язку. Тоб, чім больше грошів ві вітрачаєте, тім больше буде и сума. Даною услуг ві НЕ зможете скористати, ЯКЩО є абонентом «Мегафон» менше 4-х місяців.

Крім того, ві можете взяти кредит на телефоні и с помощью послуги «Обіцяній платіж». Надал сума может буті від 10 до 300 рублей. Для цього наберіть на своєму мобільному телефоні комбінацію: * 105 * 6 * ХХХ # та клавішу виклику, де ХХХ - Бажанов розмір кредиту. Дана послуга надається на 5 днів, после Закінчення якіх, взята вами в кредит сума буде списана з вашого Особова Рахунку.

Підключіті послугу «Обіцяній платіж» ві можете и с помощью sms-повідомлення. Для цього на номер 0006 надішліть текст, что містіть розмір необхідної для вас суми кредиту.

Если баланс вашого Особова Рахунку негативний, то підключіті «Обіцяній платіж» ві зможете Тільки через USSD-запит. Дана послуга доступна Тільки абонентам, Які корістуються зв'язком больше 1 місяця. За Підключення «Обіцяного платежу» стягується плата, розмір Якої поклади від суми Надання кредиту.

Крім цього, ві можете заздалегідь подбаті про свое балансі. Для цього наберіть на своєму телефоні комбінацію: * 138 #, а потім суму, якові хоче «заморозіті». Вона буде списана з вашого Особова Рахунку, а коли на Вашому балансі буде недостатньо коштів, ві зможете нею скористати.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: