» »

Як взяти кредит в БілайніЯк на Білайні взяти кредит. Дуже часто самє тоді, коли нужно сделать терміновий Дзвінок, гроші на Рахунку мобільного телефону Чомусь закінчуються. Если вам Дуже нужно, но в Сейчас у вас немає возможности поповніті рахунок, ві можете взяти кредит на телефон ("довірчій платіж" в "Білайні") i продовжіті Спілкування.

Як взяти кредит в Білайні

Щоб взяти кредит в "Білайні", наберіть команду * 141 # и натісніть клавішу виклику.

Сума кредиту на "Білайні" поклади від суми грошів, якові ві витрати на стільніковій зв'язок за Останні 3 Місяці: - ЯКЩО Останні 3 Місяці ві вітрачалі на стільніковій зв'язок больше 3000 рублей на місяць, то сума кредиту становітіме 300 рублей. При цьом сума Залишки на Рахунку винна буті від 0 до 90 рублей; - ЯКЩО витрати на зв'язок становили від 1500 до 3000 рублей на місяць, то сума кредит буде 150 рублей, а Залишок на Рахунку винен буті від 0 до 60 рублей; - ЯКЩО ві витрати на зв'язок від 100 до 1500 рублей на місяць, то "довірчій платіж" дорівнюватіме 90 рублям, а Залишок на Вашому Рахунку винен буті від 0 до 60 рублей; - ЯКЩО витрати на зв'язок у вас не перевіщувалі 100 рублей на місяць, то сума кредиту может буті Тільки 30 рублей, а Залишок на Рахунку винен буті від 0 до 30 рублей.

Термін нарахування кредиту в "Білайні" складає 3 Дні, а потім сума буде списана з вашого Рахунку.

Если ві заступників кредит на телефон в "Білайні", перебуваючи в міжнародному роумінгу, Термін, после Закінчення Якого ВІН буде списань, складі 7 днів. Крім того, вам будут збільшені суми кредиту: 300 рублей, ЯКЩО витрати на зв'язок за Останні 3 Місяці становили не менше 1500 рублей на місяць и 450 рублей, ЯКЩО витрати перевіщілі 3000 рублей.

За послугу Надання кредиту в "Білайні" стягується плата - 5 рублей з ПДВ, яка спісується разом Зі списанням наданої суми после Закінчення ее Дії.

Повторно отріматі кредит в "Білайні" можна Тільки через 24 години после списання попередня.

На Отримання кредиту можна поставити Заборона. Для цього звітність, подзвоніті по телефону 0611.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: