» »

Як взяти кредит у мтсЯк взяти кредит у мтс. Напевно, Ніхто НЕ застрахований від віпадків, коли Раптово обнуляється баланс вашого мобільного телефону, а поповніті рахунок просто ніде. Спеціально для таких віпадків компанія МТС передбача можлівість поповніті рахунок своим абонентам в кредит.

Як взяти кредит у мтс

Послуга Тимчасового зарахування коштів на рахунок абонента МТС назівається «Обіцяній платіж». Сума, якові вам надасть компанія, поклади Виключно від того, Скільки грошей ви щомісяця вітрачаєте на мобільний зв'язок, и в будь-якому випадка буде списана з вашого Рахунку после Закінчення 7 днів.

Ві можете підключіті послугу «Обіцяній платіж» зателефонувавші за номером 1113 або набравши Зі свого мобільного телефону команду * 111 * 32 # и натіснувші кнопку виклику. На ваш рахунок буде зараховано сума від 50 до 800 рублей.

Если Ваші витрати на мобільний зв'язок складають до 300р. (Включно) на місяць, ві можете розраховуватися на ті, что рахунок может буті Поповнення на суму до 200р. Если ві вітрачаєте від 300 до 500р. щомісяця, вам буде Надал сума до 400р. Если ж ві вітрачаєте больше 500р. на місяць, можете розраховуватися на Надання кредиту до 800р.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: