» »

Як Включити вібрацію на джойстикуСпеціально Розроблення як Пристрій для управління іграми, геймпад має ряд можливіть, Якими НЕ володіють Стандартні міші и клавіатурі. Зокрема, популярний режим «Вібрації» або «Зворотна віддачі», Який відбіває Які в грі події помощью Коливань джойстика.

Як Включити вібрацію на джойстику

Зайдіть в гру. Відкрійте пункт меню «налаштування» -> «Загальні». Если геймпад БУВ розпізнаній, то параметр «Вібрація» має стати активним. Переконайся, что ВСТАНОВЛЕНО Значення On. Почніть нову гру и пройдіть рівень-два. Як правило, вібрація є реакцією на что відбуваються в грі події: вибухи, швидко біг, низько здоров'я персонажа, віліт з траси. У СЕРЕДНЯ про некоректно роботу можна Говорити, ЯКЩО за півгодіні грі джойстик жодних разу не вібрував.

Перевірте, чи актівована вібрація безпосередно на Пристрої. Знайдіть кнопку, при натісканні на якові геймпад почінає вібруваті (як правило, вона підпісана). Если после натіскання коливання продолжают секунду-Менш - режим відключеній. Натісніть ще раз, щоб Включити его - вібрація тріватіме 2-3 секунди. Если клавіша «Vibration» є, но при ее натісканні Нічого НЕ відбувається, то Варто перевіріті Підключення до USB-порту.

Встановіть драйвера. Як правило, в комплекті з прістроєм поставляється диск програмного забезпечення, однак гравці ігнорують его, ТОМУ ЩО основнову функцію контролер Виконує и без сторонніх програм. Переконайся в тому, что вміст диска Було ВСТАНОВЛЕНО, інакше функціональність режиму вібрації НЕ можна гарантуваті.

Вівчіть Параметри джойстика. На сьогоднішній день існує два стандарти Підключення: DirectInput (застарілій) i Xinput (більш сучасний, відзначається значком Windows на упаковці). Ігри, відповідно, можна поділіті на «підтрімують Тільки новий / Тільки старий / Обидва формату». З великою частко ймовірності можна Сказати, что ігри, віпущені до 2007, року спіраються на DirectInput, в тій годину як більш Нові Використовують XInput. Если тип пристрою НЕ збігається з Вимогами гри, то геймпад буде працювати некоректно, и відсутність вібрації - Менша з можливіть проблем.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: