» »

Як Включити модемНа сьогоднішній день модем - це Основний засіб для доступу до інтернет-ресурсів. Інтернет-модеми бувають внутрішні и Зовнішні. Розрізняють основні види модемів: ADSL и USB. Суть у них одна, но підключаються смороду по-різному.

Як Включити модем

ADSL модем Забезпечує Підключення через телефонну лінію (найбільш Підходить для дому), и передбачає широкий вибір Операторів и тарифів (Безлімітний, безпровідний (Wi-Fi), супутниковий інтернет). Підключення проводитися через спліттер, что розділяє сигнал в Лінії на Високі и нізькі частоти, утворюючі тім самим Додатковий ADSL-лінію для інтернету. Якість прийнятя сигналу прямо пов'язане з віддаленістю вашої АТС.Для Підключення USB-модема з вбудований драйверами звітність, програмне забезпечення до нього і Телефон лінія. Істотнім недоліком даного Підключення є можливий Конфлікт модему з вашою версією ПЗ.

Останнім годиною особлівої популярності набуваються 3G-модеми для Підключення інтернету через мобільного оператора: МТС, Білайн, Мегафон. Щоб підключіті 3G-модем, й достатньо Вставити в нього сім-карту и підключіті до ноутбука чи комп'ютера. При цьом інсталяційній-диск не потрібен. Позитивні сторони - автономний вихід в інтернет в будь-якій точці зони покриття, негатівні - мала ШВИДКІСТЬ з'єднання и ОБСЯГИ трафіку. Сітуацію можна виправити, скоріставшісь пріскорювачем модему для вашого оператора.

Альтернативний вариант USB-модему - підключіті мобільний телефон (Наприклад, iPhone OS 3,0) до ноутбука. Щоб налаштуваті телефон в режим модему (Internet Tethering) нужно: зайти на сайт http://www.iphone-notes.de/mobileconfig з мобільного; вібрато свого оператора зв'язку; користуючися Напрямна підказкамі, Встановити ПРОФІЛЬ, что актівує режим модему. У налаштування телефону вібрато «Режим модему» и підключіті iPhone до ноутбука через USB або Bluetooth.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: